Puzzle Bob Budowniczy

Przeszukaj katalog

Puzzle Bob Budowniczy

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę
 1. Promocja

  Puzzle Bob Budowniczy 60 el. Bob i Wendy

  Puzzle dla dzieci 
  Cena promocyjna 9,29 zł Regular Price 15,49 zł
 2. Promocja

  Puzzle Bob Budowniczy 30 el. Nowe wyzwanie

  Puzzle dla dzieci 
  Cena promocyjna 8,99 zł Regular Price 14,99 zł
 3. Promocja

  Puzzle 24 Maxi Bob Budowniczy Damy radę!

  Puzzle dla dzieci 
  Cena promocyjna 17,99 zł Regular Price 29,99 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę

Puzzle Bob budowniczy

Witamy Was serdecznie w budowlanej kategorii puzzlowej marki Trefl. Bohater, o którym pragniemy dzisiaj opowiedzieć, większość swojego zawodowego czasu spędza na placu budowy, czyli w świecie, w którym ludzie i maszyny szanują się wzajemnie i podejmują wspólne wysiłki w celu rozwiązywania rozmaitych problemów. Zapraszamy Was na puzzlowy plac budowy! Oczywiście nie ten, na którym rozgrywa się rzeczywista akcja Waszego ulubionego serialu animowanego. Chcemy zaproponować, abyście wspólnie z nami kompletowali układanki Trefl z Bobem i jego oddanym zapleczem specjalistycznych pojazdów budowlanych. Bob Budowniczy jak przystało na prawdziwego fachowca będzie Was oczywiście w tym wszystkim aktywnie wspierał, bo to właśnie on jest głównym bohaterem układanek, które prezentujemy w naszej budowlanej kategorii. Jeśli więc szukacie polecanego, budowlanego produktu, puzzle z Bobem będą bardzo dobrym wyborem!

Bob Budowniczy - puzzle, które budują klimat

Czy wiecie, że Budowniczy Bob i jego sympatyczna drużyna umilają czas maluchom od ponad 20 lat. Być może część z Was również pamięta tę bajkę ze swojego dzieciństwa. Wychodzi na to, że to nie tylko serial animowany, lecz wręcz legenda. Z tego też powodu Bob Budowniczy stał się jednym z bohaterów układanek Trefl. Na dobry początek polecamy, abyście wybrali zestaw maxi, a w pudełku znajdziecie zamiast budowlanego produktu... puzzle maxi składające się z 24 elementów o znacznych gabarytach, co ułatwi Waszym maluchom manualne posługiwanie się puzzlami. Jest to układanka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3. roku życia i z pewnością pozwoli ona trzylatkom samodzielnie i efektywnie poruszać się po puzzlowym placu budowy. Pamiętajcie, że wszystkie puzzle marki Trefl są bezpieczne w użytkowaniu dla Waszych pociech. Ponadto, do ich produkcji wykorzystujemy ekologiczne materiały, bowiem ważne jest, aby również w branży budowlanej wspierać ideę zrównoważonego rozwoju i mieć na uwadze ochronę środowiska naturalnego. Nasze puzzle Trefl Bob Budowniczy spełniają wprawdzie surowe normy bezpieczeństwa, ale dla zbudowania radosnego klimatu i dobrej zabawy koniecznie załóżcie budowlany kask, okulary ochronne i pas na narzędzia. Wiadomo, że na placu budowy bezwzględnie należy przestrzegać norm bezpieczeństwa pracy. Ekipa budowlana już na swoich stanowiskach? Super! Zabierajcie się pilnie do roboty - puzzle czekają!

Bob Budowniczy radę da!

Poradziliście sobie sprawnie z pierwszym maxi zestawem puzzli? Świetnie! Bardzo się cieszymy, że dzielnie podołaliście nowemu wyzwaniu. Tymczasem Bob Budowniczy od razu przygotował dla Was kolejne budowlane przedsięwzięcie. Widać jak na dłoni, że na placu budowy zawsze jest mnóstwo pilnych zadań i praca aż pali się w rękach ekipy budowlanej. Zabierajcie się zatem niezwłocznie za skompletowanie Nowego wyzwania - w pudełku znajdziecie 30 elementów, z których powstanie obrazek o wymiarach 27x20 cm, który przedstawia Waszego ulubionego bohatera w towarzystwie żółtej Koparki Scoop oraz potężnego Dźwigu Lofty. Bob będzie bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc i wsparcie przy realizacji tego projektu. Cieszymy się, że możemy na Was polegać!

Puzzle - Bob Budowniczy w akcji

Bob i Wendy (w polskiej wersji językowej znana jako Marta) mają dla Was ciekawe zadanie do wykonania. Po skompletowaniu poprzednich zestawów puzzli tym razem czeka na Was nieco trudniejszy projekt, do którego warto zaprosić również starsze rodzeństwo lub rówieśników. Bardziej doświadczeni puzzlomaniacy będą Was wspierać i udzielać budowlanych wskazówek, bowiem zadanie jest dwukrotnie bardziej skomplikowane niż w poprzednio zaprezentowanych projektach. W pudełku znajdziecie tym razem puzzle dla dzieci Bob Budowniczy, które składają się z aż 60 elementów. Po skompletowaniu układanki poznacie również nowe pojazdy, które wspierają Boba i Martę w realizacji budowlanych zleceń. Na kompletnym obrazku o wymiarach 33x22 cm Bob Budowniczy wraz z Martą zaprezentują Wam pojazd do zadań specjalnych - Spychacz Muck.

Puzzle Bob Budowniczy - bezpieczne i ekologiczne

Bob Budowniczy puzzle marki Trefl charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W procesie produkcji poszczególne elementy układanki są pokrywane ekologicznymi farbami spożywczymi, które są bezpieczne dla użytkowników i zapewniają estetycznie wysoki poziom nasycenia kolorów. Kalandrowany papier, którego używamy do tworzenia układanek Trefl, zapewnia optymalne odbijanie promieni światła, dzięki czemu puzzlomaniacy zyskują wysoki komfort pracy przy kompletowaniu obrazków. Bob Budowniczy - puzzle bezpieczne, trwałe, z ekologicznych materiałów!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite