Książki dla dzieci 1-2 lata

Przeszukaj katalog

Książki dla dzieci 1-2 lata

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Książki dla dzieci 1-2 lata

Szukacie ciekawych, kolorowych książeczek dla swoich małych pociech? Świetnie się składa! Przygotowaliśmy dla Was specjalną kolekcję sprawdzonych produktów, w której znajdziecie propozycje najlepszych książek dla jednolatka i dwulatka! Warto podkreślić, że jest to oferta książeczek edukacyjnych, z którymi możecie zapoznawać szkraby, które dopiero co ukończyły pierwszy roczek życia. Mamy przekoanie, że nawet tak młody czytelnik doceni rekomendowane przez nas lektury.

Bobaski i miś uczą najmłodszych poznawać świat

Spójrzcie tylko na Małe widu, małe słychu! Cudownie wielobarwna książeczka i jakże pięknie ilustrowana. Tak, trzeba przyznać, że ilustrator wykonał w tym przypadku super robotę - chciał obrazkami przede wszystkim zachwycić czytelników, a przez przypadek z zachwytu mógł nawet odebrać im mowę... A przecież nasze książeczki właśnie wspierają rozwój mowy i intelektualnie aktywizują kochane maluchy! :) Dzięki tej książeczce rozpoczniecie ze swoimi dziećmi prawdziwie sensoryczną przygodę - w środku znajdziecie aż sto stron inspirujących zabaw, które wspierają rozwój integracji sensorycznej u najmłodszych. Trzeba przyznać, że ta lektura to prawdziwe wyzwanie - nie dość, że estetycznie zachwyca, to jeszcze uczy maluszki poznawać świat zmysłami.

Jaką książeczkę warto kupić dla 2-latka?

Najlepiej oczywiście taką, która w przystępny sposób przekazuje cenną i pożyteczną wiedzę! Mamy takie książeczki w naszej ofercie - o tutaj, bardzo proszę! Pozwólcie, że przewodnikiem Waszych pociech po naszej Treflowej biblioteczce będą nadal bohaterowie znani z serialu animowanego o przygodach Rodziny Treflików. Przekonajcie się naocznie, że edukacja czytelnicza z Treflikami w roli głównej to prawdziwa przyjemność. Sięgnijcie po rekomendowane książki dla dzieci i wnikliwie obserwujcie jak ogromną moc sprawczą mają krótkie historyjki opowiadane przez Trefliki. Doświadczenia Treflika i jego siostrzyczki rozbudzą ciekawość świata w każdym 2-latku! Z przyjemnością prezentujemy pouczającą serię wydawniczą zatytułowaną Dobranoc, Trefliki na noc, która podpowie Wam jak skutecznie zamienić codzienne, rutynowe czynności w fascynującą zabawę!

Edukacyjne książki dla dzieci w biblioteczce malucha

Książki powinny budzić zainteresowanie światem, ale i dawać odpowiedzi na pytania, które kłębią się w małych głowach czytelników. Seria książeczek Dobranoc, Trefliki na noc pomoże dzieciom zrozumieć wiele codziennych czynności oraz zagadkowych sytuacji zdarzających się każdego dnia. Pewnie dla każdego 2-latka zjawisko bałaganu jest czymś, co spędza mu sen z powiek - no bo jak to w zasadzie się dzieje, że w pokoju zabaw tak szybko powstaje bałagan i trzeba tworzyć jakieś specjalne plany operacyjne, aby się go pozbyć. Hm? No cóż... myślimy, że Trefliki w przyjazny sposób wytłumaczą to zjawisko Waszym pociechom. W końcu mają w robieniu bałaganu spore doświadczenie życiowe, ale zdobyły również wiedzę jak sobie z tym problemem radzić. Po prostu wypracowały własny plan na bałagan! Jak to zrobić? Tego dowiecie się z bogato ilustrowanej książeczki. Sięgnijcie po historyjki z Treflikami, aby przekonać się jak w kreatywny sposób mali bohaterowie zachęcą Wasze szkraby do kształtowania pozytywnych nawyków. Gotowi do ćwiczeń ze sprzątania? Przygotujcie własny plan na bałagan!

Krótkie historie z Treflikami w roli głównej

Trzeba przyznać, że pierwszy dzień w żłobku, to dość złożona kwestia... No, ale skorzystajmy aktywnie ze wsparcia Treflikowych bohaterów, którzy pomogą dzieciom zrozumieć całe to zamieszanie wokół uczęszczania do żłobka. Instynkt nam podpowiada, że nie ma czym się zamartwiać. Wszystko pozytywnie ogarniemy! Otwierajcie kolejne okienka w książeczce, które pomogą oswoić dzieci z nową rzeczywistością i zgromadzić bogatą wiedzę o instytucji, do której mają uczęszczać małe pociechy. I teraz wszystko jest jasne jeszcze przed pierwszą wizytą! Tak jak przypuszczaliśmy - nie ma czego się obawiać, bo żłobek to urocze miejsce pełne wesołych dzieci i uśmiechniętych opiekunów! Skorzystajcie z interaktywnej lektury Pora do żłobka i zafundujcie swoim dzieciom bezpieczną, przyjazną adaptację żłobkową jeszcze w domu! Spójrzcie tylko jak w przyjazny sposób książeczki obrazkowe wspierają maluchy w zrozumieniu otaczającego świata! Miłej lektury!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite