Gry towarzyskie

Przeszukaj katalog

Gry towarzyskie

Oferta specjalna

Glow - klocki magnetyczne 64 el.

special

Teraz tylko

149,99 zł 119,99 zł

Znaleziono 35 produktów

Strona
na stronę
 1. Nowość

  Lista, lista przebojów

  Gry towarzyskie 
  129,99 zł
 2. Nowość

  Kim jest Janusz?

  Gry towarzyskie 
  129,99 zł
 3. Nowość

  TEN, czyli dycha

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 4. Nowość

  Magajaja Dinosaurs

  Gry rodzinne 
  119,99 zł
 5. Nowość

  Magajaja Unicorns

  Gry rodzinne 
  119,99 zł
 6. Nowość

  Vabang

  Gry rodzinne 
  119,99 zł
 7. Nowość

  Pod przykrywką

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 8. Nowość

  Bujda na resorach

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 9. Nowość

  Istny dom wariatów

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 10. Nowość

  ZgrajMy się

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 11. Nowość

  REDRAW

  Gry towarzyskie 
  89,99 zł
 12. Nowość

  Mafia

  Gry towarzyskie 
  39,99 zł
 13. Nowość

  Ego Gold

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 14. Nowość

  5 sekund Harry Potter

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 15. Nowość

  Władca Kości

  Gry rodzinne 
  119,99 zł
 16. Gra - 5 Sekund / Гра - 5 секунд

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 17. Nowość

  Po prostu P

  Gry towarzyskie 
  89,99 zł
 18. Ego Pictures

  Gry rodzinne 
  79,99 zł
 19. Re(we)lacje

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 20. Nowość

  Daj głos!

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 21. Nowość

  Serio?

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 22. Nowość

  GRA - DIKTI

  Gry towarzyskie 
  79,99 zł
 23. Nowość

  GRA - 20 sekund challenge

  Gry towarzyskie 
  99,99 zł
 24. Nowość

  GRA - PIKTI

  Gry rodzinne 
  79,99 zł

Znaleziono 35 produktów

Strona
na stronę

Idealna gra na szaloną imprezę!

Gry towarzyskie to zdecydowanie najbardziej popularne z naszych pozycji. Szykujesz imprezę, albo spotkanie w gronie znajomych? Może wieczór z rodzinką, albo kinder party? Niezależnie od okazji, gra jest nieodłącznym elementem spotkań towarzyskich.

Umilają czas i nawet kilka minut z grami sprawia, że nieśmiałe towarzystwo zaczyna się rozkręcać. Poznawanie ludzi z każdej strony, czy to wygranej, czy przegranej, opowiadanie historii, różnorodne kategorie, ciekawe zasady, sprawdzanie wiedzy, rywalizacja, nawet kłamanie - tak różnorodnych gier jeszcze nie widzieliście w jednym sklepie!

Nasze pozycje są naprawdę różnorodne, a liczba gier jest imponująca.

Zabawa to poważna sprawa!

W pewnym momencie, podczas spotkania towarzyskiego po przegadaniu już wszelkich możliwych zagadnień pada temat "Może zagramy w jakąś grę?". Tylko jaką? W Treflu imprezowe propozycje to naprawdę wiele radości i śmiechu. Zobacz naszą ofertę, a gra, którą wybierzesz, z pewnością umili nie jedną imprezę!

Szczęśliwi czasu nie liczą

Znajdziesz 5 sekund na grę ze znajomymi? Czas to pieniądz - tak często mówią, natomiast my uważamy, że czas to przede wszystkim zabawa. Niezależnie czy planowałeś grę jako mały przerywnik i masz 5-10 minut na krótką rozgrywkę, czy 60 minut to według Ciebie minimum czasu, jakie poświęcicie na granie, mamy opcje w wielu wariantach długości.

Co prawda 5 sekund to gra, której nazwa nie jest związana z całkowitym czasem rozgrywki, ale spokojnie kilkunastominutowe gry posiadamy także w ofercie.

Ilu Was jest?

Imprezki i spotkania towarzyskie lub familijne często skupiają duże ilości osób. Zwykle gry przeznaczone są dla 2-3-6 osób. Natomiast my wiemy, że oglądanie jak inni grają to żadna frajda. Liczba graczy musi więc być elastyczna, aby gra towarzyska mogła spełnić swoje zadanie.

W sklepie Trefl znajdziecie imprezowe gry przeznaczone nawet dla 20 osób!

Dlatego nie bójcie się o liczbę graczy, tylko wybierajcie tę, w której wszystkie osoby będą mogły aktywnie uczestniczyć. Nie ma przecież nic gorszego od nudy!

Wiek gracza nie ma znaczenia

Gry planszowe czy imprezowe mogą być zbyt trudne dla najmłodszych uczestników. Instrukcje, humor, przygotowane pytania są zwykle tworzone dla starszych osób. Natomiast w niektóre gry jak na przykład Kalambury mogą grać osoby już od 6 roku życia. Co sprawia, że familijne imprezy mogą być jeszcze ciekawsze!

Tak naprawdę nie ma górnej granicy wiekowej, natomiast niektóre gry towarzyskie występują w wersjach tylko dla dorosłych.

Jakie gry macie?

Świadomie wybierajcie te gry na jakie macie ochotę! Gry towarzyskie-planszowe często potrzebują dłuższej chwili na rozgrywkę. Plansza, zestaw kart, pionki, gadżety i sporo informacji w instrukcji jak grać, dzięki temu możemy zarywać już noc ze znajomymi.

Które według Was to najlepsze gry towarzyskie?

Chcecie wiedzieć która pozycja jest najczęściej wybierana? A może lepiej sami się przekonacie, która z nich skradnie Wasze serce? Oto niektóre propozycje.

Może gry quizowe, w których pytania, odpowiedzi i gromadzone punkty mają ogromne znaczenie dla graczy?

A może chcecie się sprawdzić w grze takiej jak Ego - w której to główną rolę odgrywają karty z pytaniami dążącymi do określenia swojego podejścia do różnych, często nieoczywistych i zaskakujących tematów?

Być może to na gry planszowe macie największą ochotę podczas spotkań w gronie znajomych?

Bądź na drużynowe rozgrywki, aby zdobyte punkty można było przełożyć na spryt i inteligencję?

A może gra dla miłośników kinematografii? Uwaga spoiler! Mamy do Was pytanie. Podajemy hasło: mafia, rodzina, Nowy York - wiecie, o który film chodzi?

Możesz być kim chcesz jeżeli Janusz jest obok! Wszyscy gracze powinni się dogadać z nowym kumplem Januszem.

Czy to karty, czy tworzenie słów, czy gry planszowe, towarzyskie czy te wykorzystujące różne gadżety to wszystkie z nich niezależnie od typu umilą każdej z grających osób czas. Każda gra Trefl jest tak wciągająca i pełna śmiechu, że prawdziwy gracz znajdzie w naszym sklepie gry planszowe i towarzyskie dla siebie. Nawet jeżeli na spotkaniu pojawi się osoba, która nie będzie chciała grać, z pewnością po obserwacji jak inni świetnie się bawią, zmieni zdanie i dołączy jako kolejny gracz do rozgrywki.

Sprawdź ofertę Trefl

Jeżeli potrzebne są Ci gry planszowe lub towarzyskie, w naszym sklepie z pewnością je znajdziesz! Każda gra ze znajomymi lub rodziną to zbliżanie się do siebie, umacnianie więzi i sposób na miły wieczór. Każda osoba w zależności nawet od tematu imprezy, czy różnorodnego wieku graczy, czy też długości rozgrywki będzie się naprawdę świetnie bawić i znajdzie grę, o jakiej zawsze marzyła.

Wybór jest tak duży, że nuda nikomu nie będzie już straszna.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).