VTech - Magiczny Pamiętnik

Cena
169,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 169,99 zł

W magazynie
SKU
919528
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magiczny pamiętnik marki VTech to notes, w którym można zapisać sekrety i ochronić je przed odczytaniem za pomocą hasła! Magiczny Pamiętnik posiada wbudowaną możliwość nagrywania dźwięków i ich odtwarzania. Pamiętnik posiada również funkcję modyfikatora głosu oraz grę matematyczną. W środku znajduje się notesik z wyznaczonymi specjalnie miejscami na sekrety oraz dane właścicielki. Obok notesu w środku jest specjalnie miejsce na kolorowy pisak, który dołączony jest do zestawu. Pod notesem znajduje się specjalny schowek na skarby. 

Zobacz więcej szczegółów ›
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Magiczny Pamiętnik od VTech

Magiczny Pamiętnik od VTech to wspaniały notes, w którym można spisać sekrety i ochronić je za pomocą hasła! Na okładce jest miejsce na zdjęcie właścicielki. Magiczny Pamiętnik zawiera wbudowaną możliwość nagrywania dźwięków oraz ich odtwarzania. Za pomocą cyfr umieszczonych na froncie można zapisać hasło do pamiętnika i odtwarzać nagrania głosowe. Interaktywna zabawka dla dzieci ma również funkcję modyfikatora głosu oraz grę matematyczną „Znajdź cyfrę”.

Zapełnij go sekretami!

Magiczny Pamiętnik to wyjątkowy notes, który stanowi idealny prezent dla dziewczynki powyżej 5. roku życia. W środku znajduje się notesik z wyznaczonymi specjalnie miejscami na sekrety oraz dane właścicielki. Obok notesu, w środku, jest miejsce na kolorowy pisak, który został dołączony do zestawu. Z kolei pod notesem znajduje się specjalny schowek na skarby.

Zabawki z serii Pre-School

Zabawki VTech z serii Pre-school są tworzone z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Wprowadzają dzieci w świat literek, cyferek, zagadek logicznych i gier. Uczą ciekawostek o otaczającym świecie, podstaw literowania i liczenia. Zabawy rozwijają umiejętności sensoryczne, motoryczne oraz językowe u dzieci. Wspomagają proces kojarzenia i zapamiętywania.

Magiczny Pamiętnik VTech

Akademia VTech

Magiczny Pamiętnik z serii VTech Pre-school

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę dla dzieci w wieku 6 - 11 lat, Magiczny Pamiętnik z serii VTech Pre-school. Pamiętnik jest idealnym kompanem dziecięcych zabaw i słodkich sekretów. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu kodem pamiętnik jest dostępny jedynie dla swojej właścicielki. 

Linia zabawek VTech Pre-school skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym. Produkty uczą cyferek, literek, nowych pojęć i zwrotów oraz logicznego myślenia. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Magiczny Pamiętnik
3

60 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Magiczny Pamiętnik
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite