VTech - Magiczny Pamiętnik

Cena
169,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 169,99 zł

W magazynie
SKU
919528
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magiczny pamiętnik marki VTech to wspaniały notes, w którym można zapisać sekrety i ochronić je przed odczytaniem za pomocą hasła! Na okładce znajduje się miejsce na zdjęcie właścicielki. Magiczny Pamiętnik posiada wbudowaną możliwość nagrywania dźwięków i ich odtwarzania. Za pomocą cyfr umieszczonych na froncie można zapisać hasło do pamiętnika oraz odtwarzać nagrania głosowe. Pamiętnik posiada również funkcję modyfikatora głosu oraz grę matematyczną „Znajdź cyfrę”. W środku znajduje się notesik z wyznaczonymi specjalnie miejscami na sekrety oraz dane właścicielki. Obok notesu w środku jest specjalnie miejsce na kolorowy pisak, który dołączony jest do zestawu. Pod notesem znajduje się specjalny schowek na skarby. 

Zobacz więcej szczegółów ›
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Magiczny Pamiętnik - zapełnij go sekretami!

Magiczny Pamiętnik VTech

Akademia VTech

Magiczny Pamiętnik z serii VTech Pre-school

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę dla dzieci w wieku 6 - 11 lat, Magiczny Pamiętnik z serii VTech Pre-school. Pamiętnik jest idealnym kompanem dziecięcych zabaw i słodkich sekretów. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu kodem pamiętnik jest dostępny jedynie dla swojej właścicielki. 

Linia zabawek VTech Pre-school skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym. Produkty uczą cyferek, literek, nowych pojęć i zwrotów oraz logicznego myślenia. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Magiczny Pamiętnik
3

60 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Magiczny Pamiętnik
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).