Klocki magnetyczne Geomag

Przeszukaj katalog

Klocki magnetyczne Geomag

Oferta specjalna

Brick Trick Twierdza

special

Teraz tylko

84,99 zł 67,99 zł

Znaleziono 80 produktów

Strona
na stronę
 1. Supercolor Panels Recycled 42 el.

   
  109,99 zł
 2. Glitter Recycled 22 el.

   
  64,99 zł
 3. Glow Recycled 25 el.

   
  74,99 zł
 4. Glow Recycled 60 el.

   
  164,99 zł
 5. Glow Recycled 42 el.

   
  129,99 zł
 6. Glitter Recycled 60 el.

   
  149,99 zł
 7. Geomag - Glitter Recycled 35 pcs

   
  99,99 zł
 8. E-motion Recycled 32 el.

   
  84,99 zł
 9. Geomag PRO-Fidget Blister

   
  39,99 zł
 10. Geomag Mechanics Challenge

   
  89,99 zł
 11. Glow - klocki magnetyczne 64 el.

   
  149,99 zł

Znaleziono 80 produktów

Strona
na stronę

Klocki magnetyczne

Otaczają nas różne siły. Siła grawitacji, dzięki której nie unosimy się nad ziemią. Siła wyporu, dzięki której możemy pływać. Siła wiatru, dzięki której powstają fale w wodzie. Siła tarcia, dzięki której działają hamulce. Niektóre z nich ułatwiają nam życie, inne są ledwo zauważalne w trakcie codziennych czynności. Ale jedna z sił występujących w przyrodzie potrafi nie tylko nam pomóc, ale również rozweselić i umożliwiać dzieciom świetną zabawę! Sprawdźcie koniecznie, która z nich może zagwarantować długie godziny rozrywki zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Przyciąganie to wyzwanie

Siła magnetyczna to potężna sprawa, mimo że jest niewidzialna. Przyciąga metale, wytwarza pole magnetyczne, które wykorzystujemy w kompasie i dodatkowo rozwija wyobraźnię. Klocki magnetyczne wykorzystujące siłę przyciągania pokazują jej prawdziwą potęgę. Budowanie konstrukcji wykorzystując magnetyczne klocki, sprzyja rozwojowi wyobraźni i kreatywności, a także rozwija intelekt dziecka. Milusińscy rozwijają ciekawość matematyczną oraz poznają zjawiska fizyczne, dzięki czemu lepiej rozumieją otaczający ich świat.

Historia czyni Mistrza

Opowiadanie historii, tworzenie niesamowitych postaci, wyobrażanie sobie przygód - to możliwe jeżeli dzieci będą posiadać specjalne magnetyczne klocki Geomag Magicube. To nie są zwykłe zabawki to klocki magnetyczne dla najmłodszych, dzięki którym ich wyobraźnia oszaleje z radości. Seria Mieszaj i Łącz to świetny przykład na to, jak zabawki wykorzystujące siłę przyciągania mogą rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Dzieci mieszają konstrukcje z klocków magnetycznych, dzięki czemu powstają niesamowite stwory, tworzone są zaskakujące nieraz związki przyczynowo skutkowe bądź też odtwarzają gotowe obrazki. Dodatkowo niesamowite kolory wpływają na rozwój dziecięcej kreatywności.

Brokat, kolor i blask

Jak sprawić, aby budowle, do których tworzenia wykorzystuje się klocki magnetyczne, były nie tylko trwałe, ale także piękne? Przychodzimy z pomocą małym estetom. Serie brokatowe, świecące czy tęczowe to wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć cos niesamowitego.  

Geomag Glow to nowy wymiar zabawy! To klocki magnetyczne, które świecą w ciemności, dzięki czemu konstrukcja będzie zupełnie inna podczas nocy i dnia. Jeżeli nie przepadasz za ciemnością, a wręcz się jej boisz - Twoje konstrukcje mogą towarzyszyć Ci podczas zasypiania, dzięki czemu nie będzie aż tak strasznie, a wszystkie nocne potworki pouciekają. W serii Geomag Glitter panele i patyczki wyróżniają się wyjątkowym blaskiem! Klocki pokryte są połyskującym brokatem, dzięki czemu konstrukcje mienią się i błyszczą. Drobinki brokatu sprawią, że budowle będą jeszcze bardziej widowiskowe. Lubicie kolory? Jeżeli tak to seria Rainbow Panels jest dla Was! Geomag Rainbow Panels to tęczowe klocki magnetyczne. Twórz z nich to, na co tylko masz ochotę! Aby podnieść dodatkowo poprzeczkę, łącz serie ze sobą i twórz błyszczące, kolorowe i świecące w ciemności budowle!

Wszyscy kochają bajki

Jeżeli tak jak my, uwielbiacie bajki i seriale animowane to mamy dla Was coś specjalnego. Klocki z Waszymi ulubionymi bohaterami z bajki Psi Patrol! Marshall, Rubble, Chase i Zuma czekają na wspólne odkrywanie przygód razem z Wami. Jeżeli natomiast Świnka Peppa i jej przyjaciele to Wasi ulubieńcy to również wersja Geomag z bohaterami tego serialu jest dla Was dostępna. Czy wszystkie dzieci są gotowe na układanie nowych historii poprzez łączenie magnetycznych klocków Magicube?

Jeżeli jednak nie umiecie się zdecydować to co powiecie na taką propozycję? Psi Patrol i Świnka Peppa - połączenie niby niespójne, ale czemu nie stworzyć dla bohaterów obu seriali wspólnej opowieści? Peppa i jej brat utknęli na drzewie podczas świetnej zabawy, ale teraz nie umieją zejść, czy jest w stanie im ktoś pomóc? Tata Świnka ani Mama Świnka nie dosięgają do dzieci, dlatego na pomoc wezwano dzielne psiaki z Psiego Patrolu! Kto kłopot ma niech wzywa psa! Takich przygód nie obejrzycie w serialu!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).