Kolejki drewniane

Przeszukaj katalog

Kolejki drewniane

Oferta specjalna

VTech Autko Małego Kierowcy

special

Teraz tylko

129,99 zł 103,99 zł

Znaleziono 17 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Zestaw kolejowy pracowitego miasta

  Zabawki Hape 
  399,99 zł
 2. Nowość

  Ósemka bezpieczeństwo zestaw

  Zabawki Hape 
  139,99 zł
 3. Nowość

  Pociąg zasilany korbą

  Zabawki Hape 
  79,99 zł
  Brak w magazynie
 4. Nowość

  Przygoda w dżungli - stolik z kolejką

  Zabawki Hape 
  599,99 zł
 5. Nowość

  Lokomotywa ze śmigłem

  Zabawki Hape 
  99,99 zł
  Brak w magazynie
 6. Nowość

  Pociąg z kołami zębatymi

  Zabawki Hape 
  54,99 zł
 7. Nowość

  Stolik do zabawy kolejką

  Zabawki Hape 
  649,99 zł
 8. Nowość

  Duży Zestaw Torów

  Zabawki Hape 
  89,99 zł
 9. Nowość

  Duża kolejka górska- kopalnia

  Zabawki Hape 
  799,99 zł
 10. Nowość

  Wiewiórcza kolejka

  Zabawki Hape 
  189,99 zł
 11. Nowość

  Parowy pociąg towarowy

  Zabawki Hape 
  59,99 zł
 12. Nowość

  Parowy pociąg pasażerski

  Zabawki Hape 
  59,99 zł
 13. Nowość

  Pociąg towarowy z silnikiem

  Zabawki Hape 
  59,99 zł
 14. Nowość

  Pociąg z lokomotywą na baterie

  Zabawki Hape 
  99,99 zł
 15. Dzielna lokomotywa

  Drewniane zabawki 
  39,99 zł
 16. Fantazyjny pociąg z klockami

  Drewniane zabawki 
  109,99 zł
  Brak w magazynie
 17. Hejka Kolejka

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł

Znaleziono 17 produktów

na stronę

Kolejka drewniana – frajda, która nie ma końca

Dlaczego zabawki drewniane dla dzieci to dobry wybór? Przede wszystkim są atrakcyjną alternatywą dla tworzyw sztucznych. Drewno jest wyjątkowo trwałe, posiada ciekawą fakturę oraz przyjemny zapach. Produkty bez dodatkowych ulepszeń w formie światełek czy dźwięków działają pozytywnie na wyobraźnię dziecka. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę drewnianych produktów, które również pięknie prezentować się będą w domu. Twój chłopiec marzy o tym, żeby kierować pociągiem? Nie musicie czekać aż dorośnie. Spraw mu niesamowity prezent w formie pociągu – zabawki. Okazała lokomotywa i zbiór dodatków w postaci kolorowych wagoników gwarantują zabawę edukacyjną na długie godziny.

Zestaw kolejowy dla fanów transportu

Twój maluch kocha podróże i właściwie wszystko, co związane z koleją? Pozwól mu rozwijać tę dziecięcą pasję i przygotuj drewniany zestaw, w jakim zakocha się na starcie! Zestaw, który zachwyci miłośnika kolei to klasyczny Parowy pociąg pasażerski, Duży zestaw torów oraz Stolik do zabawy kolejką. Pociecha posiadająca produkt transportowy rozwinie swoją kreatywność i wyobraźnię, samodzielnie budując własny drewniany zestaw kolejowy. Pobudzi też umiejętność logicznego myślenia. Zabawki z tej serii doskonale rozwijają umiejętności manualne dziecka.

Kolejki drewniane na wypasie!

Szukasz niebanalnej zabawki dla Twojego dziecka? Wybierz kolejki na bogato! Konstrukcja drewniana z naszego sklepu, na której oko zawiesi mały i duży poszukiwacz przygód, to Duża kolejka górska – kopalnia marki Hape. Zabawka zaskakuje zakręconymi torami, tunelami i mostami, po których mogą poruszać się lokomotywy z wagonami. Innym ciekawym wyborem na świetną frajdę jest Przygoda w dżungli – stolik z kolejką. Kolejka drewniana dla dzieci jest bezpieczna i pomaga rozwijać małą motorykę naszego malucha. Trzecią opcją jest Zestaw kolejowy pracowitego miasta. Tory kolejowe, kolejki, stacje pociągowe, szlabany i wiele akcesoriów to kompatybilny zestaw do zabawy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolejek drewnianych oraz dopasowanych do nich dodatków. Z drewnianymi kolejkami od producenta Hape, dziecko rozwinie swoją kolejową pasję!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).