Kolejki drewniane

Przeszukaj katalog

Kolejki drewniane

Oferta specjalna

Little Builder

special

Teraz tylko

79,99 zł 63,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. Train Africa

   
  84,99 zł
 2. Dzielna lokomotywa

  Drewniane zabawki 
  Cena promocyjna 27,99 zł Regular Price 39,99 zł
 3. Fantazyjny pociąg z klockami

  Drewniane zabawki 
  Cena promocyjna 76,99 zł Regular Price 109,99 zł
 4. Hejka Kolejka

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Kolejka drewniana – frajda, która nie ma końca

Dlaczego zabawki drewniane dla dzieci to dobry wybór? Przede wszystkim są atrakcyjną alternatywą dla tworzyw sztucznych. Drewno jest wyjątkowo trwałe, posiada ciekawą fakturę oraz przyjemny zapach. Produkty bez dodatkowych ulepszeń w formie światełek czy dźwięków działają pozytywnie na wyobraźnię dziecka. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę drewnianych produktów, które również pięknie prezentować się będą w domu. Twój chłopiec marzy o tym, żeby kierować pociągiem? Nie musicie czekać aż dorośnie. Spraw mu niesamowity prezent w formie pociągu – zabawki. Okazała lokomotywa i zbiór dodatków w postaci kolorowych wagoników gwarantują zabawę edukacyjną na długie godziny.

Zestaw kolejowy dla fanów transportu

Twój maluch kocha podróże i właściwie wszystko, co związane z koleją? Pozwól mu rozwijać tę dziecięcą pasję i przygotuj drewniany zestaw, w jakim zakocha się na starcie! Zestaw, który zachwyci miłośnika kolei to klasyczny Parowy pociąg pasażerski, Duży zestaw torów oraz Stolik do zabawy kolejką. Pociecha posiadająca produkt transportowy rozwinie swoją kreatywność i wyobraźnię, samodzielnie budując własny drewniany zestaw kolejowy. Pobudzi też umiejętność logicznego myślenia. Zabawki z tej serii doskonale rozwijają umiejętności manualne dziecka.

Kolejki drewniane na wypasie!

Szukasz niebanalnej zabawki dla Twojego dziecka? Wybierz kolejki na bogato! Konstrukcja drewniana z naszego sklepu, na której oko zawiesi mały i duży poszukiwacz przygód, to Duża kolejka górska – kopalnia marki Hape. Zabawka zaskakuje zakręconymi torami, tunelami i mostami, po których mogą poruszać się lokomotywy z wagonami. Innym ciekawym wyborem na świetną frajdę jest Przygoda w dżungli – stolik z kolejką. Kolejka drewniana dla dzieci jest bezpieczna i pomaga rozwijać małą motorykę naszego malucha. Trzecią opcją jest Zestaw kolejowy pracowitego miasta. Tory kolejowe, kolejki, stacje pociągowe, szlabany i wiele akcesoriów to kompatybilny zestaw do zabawy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolejek drewnianych oraz dopasowanych do nich dodatków. Z drewnianymi kolejkami od producenta Hape, dziecko rozwinie swoją kolejową pasję!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).