Traktorek Wesołek

Cena
179,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179,99 zł

W magazynie
SKU
1059612
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Poznaj uroczy Traktorek Wesołek marki VTech! Dzięki właściwym kolorom i kształtom można dopasować zwierzątka w odpowiednim miejscu na przyczepie. Zabawka rozbudza ciekawość, rozwija sensoryczność i motorykę u dzieci. Elektroniczne zabawki VTech zachęcają maluchy do nauki i odkrywania świata już od najmłodszych lat. Produkt wspomaga poznawanie pierwszych literek, kształtów, kolorów, a także cyferek, dźwięków i muzyki.

Zabawka VTech posiada ponad 65 zwrotów, piosenek, dźwięków i melodii, przyciski Farmera, które zapoznają z wrażeniami o farmie, a także 3 piosenki i 10 melodii.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Ruszajmy po przygodę!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Traktorek Wesołek
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Traktorek Wesołek
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite