Trefl - zabawa murowana!

Zostań architektem. Buduj i twórz, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Brick Trick od Trefl to prawdziwe cegły i najprawdziwsze drewno. Instrukcja dołączona do zestawu zawiera mnóstwo ciekawostek z placu budowy. Pomysły i różne architektoniczne rozwiązania nadadzą wyjątkowości Twoim konstrukcjom. Możesz korzystać z gotowych projektów lub po prostu użyj swojej wyobraźni. Brick Trick od Trefl to klocki ceramiczne dla dzieci i dorosłych. Nie musisz być dzieckiem, aby bawić się klockami!

Wykorzystaj klocki ceramiczne do zabawy ze swoją pociechą. Taka rozrywka uczy myślenia przestrzennego, precyzji i cierpliwości.

Twórz budowle z Brick Trick w nieskończoność!

Niezależnie czy lubisz patrzeć na swoje dzieła, czy też po budowie masz ochotę tworzyć kolejne konstrukcje - Brick Trick od Trefl mają bardzo przydatną właściwość. A mianowicie klej, którym łączy się elementy, jest wodny i przede wszystkim bezpieczny. Dzięki czemu po zanurzeniu sklejonych budowli przez kilka minut w wodzie, cegły można bezproblemowo rozdzielić i budować znowu. To wspaniały sposób na wspólnie spędzony rodzinny czas.

Łącz zestawy Brick Trick

Brick Trick od Trefl to naprawdę ciekawa zabawka. Klocki poza tym, że są miniaturowymi prawdziwymi materiałami budowlanymi, są także bardzo uniwersalne. Każdy zestaw składa się z podobnych elementów, dzięki czemu elementy Brick Trick z różnych pudełek można łączyć ze sobą i tworzyć jeszcze większe budowle. Możesz też połączyć kilka budynków, tworząc klimat wsi, miasta lub średniowiecza.

Dodatkowe cegiełki i deseczki z różnych zestawów umożliwiają tworzenie przeróżnych konstrukcji! Docinanie i klejenie deseczek sprawia, że zabawka nabiera ogólnorozwojowego charakteru. Dzieci w trakcie zabawy rozwijają małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię oraz precyzję. 

Sprawdź ofertę Trefl

W sklepie Trefl znajdziecie klocki ceramiczne Brick Trick w różnych wariantach i seriach. Zestawy uzupełniające dodadzą więcej możliwości tworzenia. Seria podróże umożliwi zbudowanie charakterystycznych miejsc i budynków w Polsce jak Pałac Kultury i Nauki, czy zamek w Malborku. Seria związana z budynkami występującymi na wsi rozwinie ciekawość każdego dziecka, a średniowieczne budowle mogą zainteresować dzieci historią.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).