Magiczny dotykowy stół aktywności

Cena
399,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399,99 zł

W magazynie
SKU
1057028
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magiczny dotykowy stół aktywności to edukacyjna zabawka dla dzieci od 12. miesiąca życia. Zabawka z serii Baby Einstein, posiada innowacyjną technologię Magic Touch, która łączy naturalne drewno oraz dotykowe przyciski. Produkt rośnie razem z dzieckiem! Dzięki odczepianym nóżkom może leżeć płasko na ziemi, albo być stołem do zabawy na stojąco. 22 opcje instrumentów i 3 tryby gry zachęcają dziecko do odkrywania i tworzenia własnych kompozycji muzycznych.

Produkt odtwarza dźwięki w 3 językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Posiada przycisk regulacji głośności. Idealnie sprawdzi się do nauki nazw instrumentów i kolorów, zachęci też dziecko do eksperymentowania z dźwiękiem. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczny dotykowy stół aktywności
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczny dotykowy stół aktywności
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).