Magiczny Dotykowy Tablet

Cena
99,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

W magazynie
SKU
927129
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magiczny Dotykowy Tablet od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci już od 6 miesiąca życia.


Magiczny Dotykowy Tablet posiada technologię Magic Touch
, która łączy klawisze dotykowe z drewnem. Tablet odtwarza ponad 150 melodii i dźwięków. Idealnie sprawdzi się w czasie nauki języków obcych – zwroty można odtwarzać w 3 językach: angielskim, hiszpańskim i francuskim. Zabawka została stworzona w taki sposób, aby była wygodna do trzymania przez dziecko i poręczna do zabrania w podróż. Jest pomocna przy nauce pierwszych słów, poznawaniu kolorów oraz cyfr. Trwała konstrukcja tej drewnianej zabawki oznacza, że nie będziesz musiał martwić się o pęknięty ekran. Maluch za każdym naciśnięciem, odkryje coś nowego! Tablet posiada przycisk regulacji głośności.

Hape
to największy na świecie producent drewnianych zabawek. Oferowane zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczny Dotykowy Tablet
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczny Dotykowy Tablet
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).