Magic Touch Value Piano

Cena
129,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł

W magazynie
SKU
1024105
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magic Touch Value Piano to zabawka edukacyjna, która zrobi wrażenie na każdym dziecku już od 6. miesiąca życia. To wyjątkowe pianinko łączy w sobie naturalne drewno z dotykowymi przyciskami, dzięki czemu reaguje na dotyk i ciepło palców za pomocą zaawansowanej technologii Magic Touch.

Zabawka posiada 8 klawiszy oraz 3 karty z nutami, które są rozpoznawane przez system. Dziecko może nauczyć się grać 6 popularnych melodii, wystarczy podążać za kolorowymi kropkami na kartach (każda karta z nutami jest dwustronna). Magic Touch Value Piano oferuje 3 różne tryby zabawy: Baby, Freeplay, Learn, dzięki czemu dziecko może nie tylko odtwarzać wybrane melodie, ale również samodzielnie komponować muzykę. Zabawka jest bardzo intuicyjna i pozwala na eksperymentowanie z różnymi stylami muzycznymi.

Pianinko posiada również przycisk regulacji głośności, który pozwala dostosować głośność do preferencji dziecka lub otoczenia. Jest to idealna zabawka, którą dziecko może zabrać ze sobą w dowolne miejsce, takie jak wakacje, piknik czy wizyta u dziadków.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal