Zestaw kulko-klocków - zwierzątka farma: świnka, kurczaczek - 6 elementów

Cena
44,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,99 zł

W magazynie
SKU
1177010
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zestaw kulko-klocków - zwierzątka farma: świnka, kurczaczek - 6 elementów to edukacyjna zabawka preznaczona dla dzieci od 10. miesiąca życia. Zestaw Lalaboom to nie tylko dobra zabawa, ale również wartościowy rozwój od najmłodszych lat. W opakowaniu znajdziesz 6 elementów, które można łączyć, rozdzielać, skręcać i rozkręcać. 

Elementy o różnych fakturach, kolorach i kształtach dostarczają zróżnicowanych wrażeń wzrokowych i dotykowych. Zabawka ćwiczy ruchy obrotowe nadgarstka, rozwija chwyt pęsetkowy oraz wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka.

Wymiary opakowania: 35x65x220.

 

Produkt zdobył pierwsze miejsce w konkursie KOPD – Świat przyjazny dziecku.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511616484
 • Kod produktu: 61648
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.138000
5900511616484

Lalaboom kulko-klocki sensoryczne Zwierzątka Farma – 6 elementów

Kulko-klocki od Lalaboom to wyjątkowa zabawka edukacyjna przeznaczona dla maluchów już od 10. miesiąca życia. Wspomaga prawidłowy rozwój oraz zapewnia wiele możliwości zabawy! W zestawie znajduje się 6 elementów, które można skręcać, rozdzielać, łączyć i rozkręcać. Mieszaj je dowolnie i twórz z nich najróżniejsze konstrukcje! Zestawy Lalaboom inspirują dzieci do nauki poprzez działanie, rozwijając też dokładność, systematyczność oraz samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka, w zgodzie z jego naturalnym rytmem. Wszystkie produkty Lalaboom można ze sobą łączyć!

Połącz naukę z zabawą!

Zabawka sensoryczna została zaprojektowana tak, aby służyć dzieciom jak najdłużej i zachęcać je do odkrywania nowych umiejętności. Elementy w różnych kolorach, kształtach oraz fakturach zapewniają zróżnicowane wrażenia dotykowe. Miękkie części, które można ściskać, stymulują czucie głębokie, a obracanie kul ćwiczy ruchy obrotowe nadgarstka. Zabawka pomaga doskonalić precyzyjne ruchy ręki i chwyt pęsetkowy. Umożliwia też ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija kreatywność, a także wyobraźnię przestrzenną. 

Zawartość pudełka

- 6 elementów (2 zwierzątka: świnka, kurczaczek (4 elementy), 2 elementy do składania kulko-klocków)