Zestaw kulko-klocków - zwierzątka farma - 21 elementów

Cena
84,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł

W magazynie
SKU
1177018
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zestaw kulko-klocków - zwierzątka farma - 21 elementów to zabawka dla niemowląt od 10. miesiąca życia.

Kulko-klocki Zwierzaki od Lalaboom to wyjątkowa zabawka edukacyjna, która wspiera prawidłowy rozwój i zapewnia wiele możliwości zabawy! W zestawie znajdziesz 21 elementów, które można skręcać, rozkręcać, rozdzielać i łączyć. Z Lalaboom wesoła zabawa nie ma końca!

Zestawy Lalaboom inspirują dzieci do nauki poprzez działanie, rozwijając przy tym dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka, w zgodzie z jego naturalnym rytmem.

Wszystkie kulko-klocki Lalaboom można ze sobą łączyć.

Wymiary opakowania: 180x130x160

 

Produkt zdobył pierwsze miejsce w konkursie KOPD – Świat przyjazny dziecku.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511616477
 • Kod produktu: 61647
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.460000
5900511616477

Zabawka sensoryczna Lalaboom Zwierzątka Farma – 21 elementów

Kulko-klocki sensoryczne Lalaboom wspierają prawidłowy rozwój i zapewniają wiele możliwości zabawy! W zestawie znajdziesz 21 elementów, które można skręcać, rozkręcać, łączyć i rozdzielać. Mieszaj je dowolnie i twórz z nich najróżniejsze konstrukcje! Zestawy Lalaboom inspirują dzieci do nauki poprzez działanie, rozwijając przy tym dokładność, samodzielność i systematyczność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego naturalnym rytmem. Zwierzaki od Lalaboom to wyjątkowa zabawka edukacyjna przeznaczona dla maluchów już od 10. miesiąca życia. 

Nauka połączona z zabawą

Zabawka sensoryczna powstała, by służyć dzieciom jak najdłużej i zachęcać je do odkrywania nowych umiejętności. Dzięki zabawie kulko-klockami dziecko uczy się we własnym tempie. Elementy o różnych kolorach, kształtach i fakturach zapewniają zróżnicowane wrażenia dotykowe. Miękkie części, które można ściskać, stymulują czucie głębokie, a obracanie kul ćwiczy ruchy obrotowe nadgarstka. Zabawka rośnie razem z dzieckiem i wspiera jego rozwój na wielu płaszczyznach. Pomaga doskonalić precyzyjne ruchy ręki i chwyt pęsetkowy. Umożliwia też ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Zawartość pudełka

- 21 elementów (zwierzątka: owieczka, kurczaczek, świnka (6 elementów), 14 elementów do składania kulko-klocków, 1 łącznik).