Zestaw kulko-klocków - 48 elementów

Cena
119,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł

W magazynie
SKU
1040178
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zestaw kulko - klocków Lalaboom składający się z 48 elementów dostarcza dzieciom wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka, a także rozwija chwyt pęsetkowy (przeciwstawienie kciuka palcowi wskazującemu) i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu. Zestaw rozwija małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową oraz wspiera ćwiczenia koordynacji.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511614619
 • Kod produktu: 61461
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.810000
5900511614619

Lalaboom - zabawka sensoryczna 48 elementów

Zestaw kulko-klocków, składający się z 48 elementów od Lalaboom dostarcza maluchom zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka sensoryczna umożliwia ćwiczenie ruchów obrotowych nadgarstka, rozwija też chwyt pęsetkowy i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu. Zestaw rozwija motorykę małą i koordynację wzrokowo-ruchową.

Rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest środowisko bogate w bodźce. Nasz mózg jest tak skonstruowany, by chłonąć jak najwięcej doświadczeń, co kształtuje go dosłownie od podstaw. Dlatego w pierwszych latach życia ważne jest, by zabawki dostarczały dziecku różnych doznań dotykowych, wzrokowych i dźwiękowych, jednocześnie dając możliwość eksperymentowania z różnymi przedmiotami.

Linia zabawek Lalaboom świetnie wpisuje się w te potrzeby, pozwalając dziecku bawić się przedmiotami o różnych kształtach i fakturach. To nie tylko źródło rozrywki, ale także wspomaga nasz rozwój sensoryczny. 

Zawartość opakowania

- 3 łączniki

- 3 płatki kwiatka

- 40 elementów do składania kulko-klocków

- 2 sznureczki do nawlekania elementów