Brick Trick Travel - Tower Bridge

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1172349
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Tower Bridge jest ikoną Londynu i Wielkiej Brytanii!
 
Dwie główne wieże połączone są spektakularnymi górnymi chodnikami i górują nad rzeką Tamizą. Tower Bridge jest jednym z najpopularniejszych mostów baskwilowych na świecie, co czyni go jednym z punktów orientacyjnych na mapie Londynu.
 

Brick Trick Travel to kolejna odsłona klocków z cegły. Poznaj popularne i lubiane zabytki w EKO odsłonach i, co najważniejsze, stwórz je od podstaw. Podczas zabawy z produktami Brick Trick Travel dowiesz się wiele o tych budynkach. Od teraz zabytki z całego Świata mogą zagościć na Twojej półce!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Travel - Tower Bridge

Z myślą o wszystkich pasjonatach podróży po świecie powstała seria Brick Trick Travel, dzięki której odkryjesz potęgę architektury! Już dziś przenieś się do Londynu, aby podziwiać Tower Bridge. Przecinający Tamizę most to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli stolicy Wielkiej Brytanii oraz jeden z najpopularniejszych mostów zwodzonych na świecie, Jest to też perełka architektury wiktoriańskiej. Brick Trick Travel to seria kreatywnych zabawek konstrukcyjnych, które są stworzone z prawdziwej cegły! Twórz znane budowle od podstaw!

Zabytki z całego świata z prawdziwej cegły

Chcemy dbać o środowisko, dlatego zestaw Brick Trick Travel składa się aż w 92% z naturalnych materiałów! To linia kreatywnych zabawek konstrukcyjnych, których głównym budulcem jest prawdziwa cegła! Przenieś się do świata twórczej zabawy, aby murować, ciąć, kleić i dekorować. Poznaj popularne i lubiane zabytki w EKO odsłonach i stwórz je od podstaw. Od teraz budowle z całego Świata mogą zagościć na Twojej półce z zabawkami!

Zawartość pudełka

- cegły

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!