Brick Trick Travel - Pisa

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1118436
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Krzywa Wieża w Pizie jest uważana za symbol Włoch dzięki eleganckiej strukturze z białego marmuru oraz swojemu wyjątkowemu nachyleniu. Produkt z serii Brick Trick Travel zabierze Cię do miasta we Włoszech, gdzie spróbujesz swoich sił w roli budowniczego. Do budowy wykorzystaj prawdziwe cegły i drewniane deseczki. Bogato zdobione elementy tekturowe możesz umieścić na ścianach budowli. Całość dopełnią dzwony oraz taras widokowy. Zbudowana wieża ma aż 39 cm wysokości, a cały zestaw zawiera co najmniej 92% naturalnych składników!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Pisa – Buduj z cegły!

Krzywa Wieża w Pizie to symbol Włoch, który cechuje elegancka struktura z białego marmuru i wyjątkowe nachylenie. Produkt z serii Brick Trick Travel zabierze Cię do miasta we Włoszech, gdzie spróbujesz swoich sił w roli budowniczego! Do budowy skorzystaj z prawdziwych cegieł i drewnianych deseczek. Bogato zdobione tekturowe elementy możesz umieścić na ścianach budowli. Całość dopełnią dzwony, a także taras widokowy. Zbudowana wieża ma aż 39 cm długości, a cały zestaw zawiera co najmniej 92% składników naturalnych!

Seria Brick Trick Travel – Zabytki z całego świata z prawdziwej cegły

Brick Trick Travel to kolejna odsłona klocków z cegły. Poznaj popularne i lubiane zabytki w ekologicznych odsłonach i, co najważniejsze, stwórz je od podstaw. Podczas zabawy dowiesz się wiele o tych budynkach. Od teraz zabytki z całego Świata mogą znaleźć się na Twojej półce z zabawkami! Produkt rozwija: zdolności manualne, kreatywność, pobudza wyobraźnię, zdolności konstruktorskie, wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczy koncentrację.

Zawartość pudełka

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

- cegły

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

 

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!