Brick Trick Travel - Piramida

Cena
84,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł

W magazynie
SKU
1078368
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj Piramidę, wykorzystując prawdziwe cegły i elementy dekoracyjne. Dzięki produktom z serii Brick Trick Travel poznasz niektóre z popularnych i lubianych zabytków, a co najważniejsze - zyskasz możliwość zbudowania ich od podstaw. Teraz najsłynniejsze historyczne budynki z każdego zakątka świata, możesz wystawić na swojej półce! Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji.

 

To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej, wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 96% naturalnych składników! EKO klocki to zabawa murowana!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Travel - Piramida

Dla wszystkich miłośników podróżowania po świecie powstała seria Brick Trick Travel, dzięki której odkryjesz wnętrze Piramidy! Już dziś przenieś się w zamierzchłe czasy i stwórz od podstaw prawdziwą schodkową piramidę. Wykorzystaj ponad 260 wypalanych w 1000 stopniach Celsjusza cegieł oraz drewniane deseczki. Użyj tekturowych elementów, aby ozdobić ściany wykutymi hieroglifami. To nie wszystko! Na koniec pomaluj konstrukcję dołączonym pigmentem i nadaj jej niepowtarzalnego klimatu. Zostań budowniczym i stwórz starożytne schody. Uważaj na niebezpieczne pułapki w komnatach, na szkielety i mumie, a także chroń skarby Faraona przed rabusiami.

Buduj z prawdziwej cegły zabytki z całego świata!

Chcemy dbać o środowisko, dlatego zestaw Brick Trick Piramida składa się z aż 97% naturalnych materiałów! Dzięki tej nowej odsłonie klocków możesz poznać popularne i lubiane zabytki w EKO odsłonach i stworzyć je od podstaw. Podczas zabawy z produktami Brick Trick Travel dowiesz się wiele o takich budynkach jak: Piramidy, Big Ben czy Łuk Triumfalny! Odtwórz każdy detal tych znanych zabytków i zobacz, jak będą się prezentowały na Twojej półce z zabawkami!

Zawartość pudełka

- ponad 260 cegieł

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!