Brick Trick Travel - Łuk Triumfalny

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1078370
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj symbol Paryża - Łuk Triumfalny, wykorzystując prawdziwe cegły i elementy dekoracyjne. Dzięki produktom z serii Brick Trick Travel poznasz niektóre z popularnych i lubianych zabytków, a co najważniejsze - zyskasz możliwość zbudowania ich od podstaw. Teraz najsłynniejsze historyczne budynki z każdego zakątka świata, możesz wystawić na swojej półce! Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji.

 

To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej, wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 95% naturalnych składników! EKO klocki to zabawa murowana!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Travel - Łuk Triumfalny

Lubisz majestatyczne budowle zanurzone w historii? Dla wszystkich miłośników podróży po świecie stworzyliśmy serię Brick Trick Travel, dzięki której możesz odkryć potęgę architektury! Już dziś przenieś się na Pola Elizejskie by wspominać czasy rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich. Wykorzystaj ponad 290 wypalanych w 1000 stopniach Celsjusza cegieł oraz drewniane deseczki.

Buduj z prawdziwej cegły zabytki z całego świata!

Chcemy dbać o środowisko, dlatego zestaw Brick Trick Łuk Triumfalny powstał z aż 97% naturalnych materiałów! Dzięki nowej odsłonie klocków z cegły możesz poznać popularne i lubiane zabytki w wersji EKO, a co najważniejsze, stworzyć je od podstaw. Podczas zabawy z produktami Brick Trick Travel dowiesz się wiele o takich budynkach jak: Łuk Triumfalny, Piramidy czy Big Ben! Odtwórz każdy detal tych znanych zabytków i sprawdź, jak będą się prezentowały na Twojej półce z zabawkami!

Zawartość pudełka

- ponad 290 cegieł

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!