Brick Trick Travel - Great Wall of China

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1172351
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wielki Mur Chiński to monumentalna budowla z serii Brick Trick Travel, uważana za największą konstrukcję wybudowaną przez człowieka. Po chińsku mur nosi nazwę Wànli Chángchéng, czyli Mur 20 Tysięcy Li, gdzie 10 tysięcy oznacza "nieskończoność".

Mur składa się z wielu różnych elementów obronnych, w tym zapór naturalnych, fortów i wież obserwacyjnych. Według tradycji zbudowano go, aby chronić kraj przed wrogami i symbolizować siłę władcy. Zbuduj jeden z siedmiu nowych cudów świta w swoim domu!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Travel - Great Wall of China

Z myślą o wszystkich miłośnikach podróżowania powstała seria Brick Trick Travel, dzięki której odkryjesz potęgę architektury! Już dziś przenieś się do Chin, aby podziwiać Wielki Mur Chiński. Budowla zwana również Murem 10 Tysięcy Li to rozległy bastion wzniesiony w starożytnych Chinach. Jest jednym z największych projektów budowlanych, jakie kiedykolwiek podjęto, a dziś stanowi unikalne miejsce światowego dziedzictwa i symbol Chin. Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, zdolności konstruktorskie oraz kreatywność.

Zabytki z całego świata z prawdziwej cegły!

Chcemy dbać o środowisko, dlatego zestaw Brick Trick Travel składa się aż w 92% z naturalnych materiałów! Brick Trick Travel to linia kreatywnych zabawek konstrukcyjnych, których głównym budulcem jest prawdziwa cegła! Przenieś się do świata twórczej zabawy, aby murować, ciąć, dekorować i kleić. Poznaj popularne i lubiane zabytki w EKO wersji i stwórz je od podstaw. 

Zawartość opakowania

- cegły

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- Podstawka HDF


Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Twórz budowle z Brick Trick Travel!