Brick Trick Travel - Koloseum

Cena
149,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł

W magazynie
SKU
1118434
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Brick Trick Travel to nowa linia naszych zabawkowych zestawów budowlanych. Dzięki produktom z
tej serii poznasz niektóre z niezwykle popularnych i lubianych budowli historycznych i co najważniejsze - będziesz miał szansę zbudować je od podstaw.

Podczas zabawy z produktami Brick Trick Travel, uzyskasz fascynujący wgląd w świat tych konstrukcji. Od teraz najsłynniejsze budowle historyczne z każdego zakątka świata możesz mieć na swojej własnej półce!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Koloseum z serii Brick Trick Travel

Koloseum znajduje się w archeologicznym sercu Rzymu i codziennie odwiedza go tłum turystów zaciekawionych jego historią oraz złożoną architekturą. Z serią Brick Trick Travel odkryjesz największy na świecie amfiteatr! Przenieś się do stolicy Włoch i wybuduj od podstaw Koloseum. Wykorzystaj ponad 450 wypalanych w temperaturze 1000 stopni Celsjusza cegieł oraz prawdziwe, drewniane deseczki. Użyj tekturowych elementów, by ozdobić ściany. Na koniec pomaluj konstrukcje dołączonym pigmentem, który nada niepowtarzalny klimat!

Klocki Brick Trick - zabawa i rozwój w jednym

Zostań architektem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! Z marką Brick Trick możesz murować, ciąć, kleić i dekorować swoją wspaniałą konstrukcję. Ty wybierasz, czy budujesz według dołączonej instrukcji, czy użyjesz własnej wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej budowli.

Zestawy Brick Trick to idealny prezent dla każdego miłośnika klocków oraz wyjątkowy prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub pod choinkę. Zabawka rozwija zdolności manualne u dzieci, kreatywność, zdolności konstruktorskie, wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczy koncentrację.

Buduj z prawdziwej cegły!