Brick Trick Travel - Empire State Building

Cena
149,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł

W magazynie
SKU
1145350
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Empire State Building to nowojorski wieżowiec, jeden z najważniejszych symboli tego miasta, a nawet całego kraju – Stanów Zjednoczonych.
Brick Trick Travel to kolejna odsłona klocków z cegły. Poznaj popularne i lubiane zabytki w EKO odsłonach i, co najważniejsze, stwórz je od podstaw. Podczas zabawy z produktami Brick Trick Travel dowiesz się wiele o tych budynkach. Od teraz zabytki z całego Świata mogą zagościć na Twojej półce!
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Empire State Building - buduj z prawdziwej cegły!

Podziwiaj najbardziej znane zabytki, bez wychodzenia z domu! Dla wszystkich miłośników podróży po świecie powstała seria Brick Trick Travel, dzięki której poznasz potęgę architektury! Już dziś przenieś się do Stanów Zjednoczonych, aby podziwiać prawdziwy symbol Nowego Jorku – Empire State Building! Ta znana budowla mierzy aż 443 metry i ma 103 piętra! 

Klocki ceramiczne - seria Brick Trick Travel

Dbamy o środowisko, dlatego zestaw składa się aż w 92% z naturalnych materiałów! Brick Trick Travel to kreatywne zabawki konstrukcyjne. Ich głównym budulcem jest prawdziwa cegła! Przenieś się do świata twórczej zabawy, aby murować, ciąć, dekorować i kleić. Poznaj popularne i lubiane zabytki w EKO odsłonach i stwórz je od podstaw. Od teraz budowle z całego Świata mogą znaleźć się na Twojej półce z zabawkami!

Zawartość pudełka

- elementy dekoracyjne

- podstawka HDF

- cegły

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

 

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.