Samolot pasażerski z akcesoriami Siku World

Cena
119,99 zł
Brak w magazynie
SKU
890778
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Czy wszyscy mają karty pokładowe? A więc zaczynamy boarding! Samolot pasażerski Siku World już czeka na swoich pasażerów. Dwa potężne silniki są gwarancją szybkości i niezawodności. Gdzie dziś lecimy? Kanada? Tajlandia? A może Brazylia?


Otwierane przez załogę drzwi sugerują już pasażerom zajęcie miejsca i zapięcie pasów. Ciekawe co znajduje się pod tylną klapą? Jakie ładunki przewożą? Może auto, albo skrzynie ze skarbami? Za chwilę nastąpi start. Powoli samolot zaczyna się rozpędzać i unosić. Podwozie schowane i za chwilę zobaczymy chmury. Po kilku godzinach kapitan informuje o lądowaniu. Przygotowanie do podejścia, wysuwa się podwozie, a światła LED oświetlają drogę. Samolotowi na płycie lotniska towarzyszy pojazd wskazujący mu drogę do terminala.

Samolot pasażerski z wyposażeniem z serii Siku World to gwarantowana świetna zabawa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Samolot pasażerski z akcesoriami Siku World
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Samolot pasażerski z akcesoriami Siku World
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).