Promocja

Pro-L Compass Blister - klocki magnetyczne 7 el.

Cena
Cena promocyjna 22,49 zł Regular Price 29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł

W magazynie
SKU
1070224
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Klocki magnetyczne dla kochających wyzwania!

Lubicie wyzwania? Te klocki z pewnością są dla Was! Linia Geomag Pro-L charaktyryzuje się naprawdę imponująca siłą magnesów.  Magnetyczne patyczki i metalowe kulki łączą się ze sobą przez siłę przyciągania. Dzięki takiej zabawie w przystępny i praktyczny sposób można zobrazować działanie sily magnetyzmu, a co za tym idzie również kompasu. Chcielibyście stworzyć kompas samodzielnie?

Rozwijanie wyobraźni i kreatywności, a do tego działanie antystresowe to skutki uboczne zabawy klockami Geomag!

Klocki z serii Geomag PRO-L są silniejsze niż w serii Classic, dodatkowo mają wbudowane widoczne wskaźniki biegunowości na każdym elemencie, dzięki czemu od razu wiadomo, w którym miejscu znajdują się bieguny północny i południowy. Dzięki większej sile tworzone konstrukcje mogą być wyższe i bardziej stabilne.

Wykorzystaj w pełni potencjał magnetyzmu!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 0871772000167
 • Kod produktu: G016
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.085000
0871772000167

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pro-L Compass Blister - klocki magnetyczne 7 el.
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pro-L Compass Blister - klocki magnetyczne 7 el.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite