O!Klocki miasto

Cena
99,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

W magazynie
SKU
1060588
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Edukacyjny zestaw 54 kolorowych klocków tematycznych z matą puzzlową, stworzony we współpracy z psychologiem, z myślą o potrzebach najmłodszych. Zbuduj miasto: straż pożarną, szpital, posterunek policji, kamienicę, sklepik W zestawie: 5 figurek postaci, 3 pojazdy uprzywilejowane oraz 2 pojazdy z połączeniem magnetycznym Drewniane klocki wspierają rozwój kreatywności, a figurki zachęcają do odgrywania ról. Mata puzzlowa o wymiarach 43x60 cm została zaprojektowana tak, by dziecko bawiąc się, rozwijało umiejętności manipulacyjne rąk. Połącz zestaw z innymi zestawami z serii O!Klocki: FARMA, ZOO i WESOŁE MIASTECZKO! Maty stworzą spójną grafikę. Stwórz świat według własnej koncepcji!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

O!Klocki Miasto - zbuduj całe miasto!

Edukacyjny zestaw 54 klocków w różnych kształtach i kolorach jest wykonany z jasnego, wysokiej jakości naturalnego drewna. Seria drewnianych zabawek została przedstawiona w nowym, współczesnym wydaniu! Klocki sprawiają dużo radości najmłodszym, a rodziców przenoszą do sentymantalnych czasów młodości. O!Klocki Miasto to doskonały wybór dla dzieci od 2 roku życia.

Nauka i zabawa!

Klocki drewniane O!Klocki Miasto rozwijają kreatywność, a proces układania wspomaga rozwój motoryki małej u dziecka. Co więcej, figurki skłaniają do zabawy w odgrywanie ról. O!Klocki możesz łączyć z innymi zestawami z serii: ZOO, Farma czy Wesołe Miasteczko. Połączone maty puzzlowe utworzą spójną grafikę. Twórz własny świat i baw się z klockami drewnianymi od Trefl!

Zawartość opakowania

- 5 figurek postaci

- 54 elementy

- 35 puzzli tworzących matę 43x60 cm

- 4 znaki drogowe

- 2 pojazdy z połączeniem magnetycznym

- 3 pojazdy uprzywilejowane

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki miasto
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki miasto
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite