Magiczne dotykowe bębenki

Cena
119,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł

W magazynie
SKU
1057045
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magiczne dotykowe bębenki od marki Hape, to zabawka drewniana, dzięki której maluszek będzie mógł muzykować już od najmłodszych lat! 
Zabawka z serii Baby Einstein
, posiada technologię Magic Touch, która łączy naturalne drewno z dotykowymi przyciskami. 2 opcje instrumentów (bębenek i bongo) i 2 odgłosy zwierząt (kurczak i owca) zachęcają dziecko do odkrywania nowych dźwięków i kompozycji muzycznych. Dotknij niebieskiego przycisku Baby Einstein, aby aktywować jedną z 6 popularnych melodii. Zabawka rozwija zdolności motoryczne i pozwala odkryć magię muzyki. Posiada przycisk regulacji głośności.

Hape to największy na świecie producent drewnianych zabawek. Oferowane zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczne dotykowe bębenki
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Magiczne dotykowe bębenki
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite