Kuferek Transporterek

Cena
219,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 219,99 zł

W magazynie
SKU
1016004
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Ruszaj na spacerek ze szczeniaczkiem słodziaczkiem, zabierz kuferek aby bezpiecznie transportować swojego przyjaciela. Wykorzystaj uchwyt do wygodnego przenoszenia zwierzątka! Interaktywna zabawka pomoże w nauce literek, liczb, kolorów, kształtów i wiele więcej! Kuferek posiada 2 warianty zabawy: nauka i odgrywanie roli. Dodatkowo przycisk ‚Piesek’ uruchamia piosenki, zabawne odgłosy i anegdoty o pieskach!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511614282
 • Kod produktu: 61428
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.210000
5900511614282

Interaktywna zabawka, która uczy!

Akademia VTech

Kuferek Transporterek

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę przeznaczoną dla dzieci już od dziewiątego miesiąca życia, Kuferek transporterek to zabawka niezbędna do opieki nad pluszowym pupilem. Pomaga w nauce cyfr, kształtów, kolorów, a także nazw przedmiotów. Zabawka poprzez pytania zadawane dzieciom zachęca do szukania rozwiązań, a słodki piesek z kuferka zachęca do wspólnej zabawy!

Produkty VTech zachęcają maluchy do zabawy poprzez dźwięki, uroczy wygląd i niesamowite kolory. Zabawki wspierają rozwój sensoryczny, rozwój wyobraźni, a także koordynację wzrokowo-ruchową.  Dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo pociech, a także ich zdrowy i prawidłowy rozwój.

Zobacz inne filmy Akademii VTech