Duży Autotransporter

Cena
189,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179,99 zł
W magazynie
SKU
1016037
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Załaduj swoich przyjaciół z serii TutTut Autka na rampę Dużego Autotransportera i ruszaj na przejażdżkę!
Zabawka posiada platformę zjazdową, która umożliwia zjechanie z rampy na sam dół i wyruszenie w dalszą podróż oraz trzy przyciski funkcyjne, które uczą nazw przedmiotów oraz kolorów. W zestawie znajdziecie również 2 mini autka oraz punkty rozpoznające pojazdy. Możliwość łączenia pojazdów i torów z innymi zestawami Tut Tut Autka.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Akademia VTech

Duży Autotransporter i Super Pętla 360

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek.

W tym odcinku "Akademii VTech" prezentujemy zestawy interaktywnych samochodzików serii Tut Tut Autka, a wśród nich m.in. - Duży Autotransporter i Super Pętla 360o.

Tut Tut Autka są zabawkami ogólnorozwojowymi, które przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia. Specjalny kształt samochodzików został dopasowany do małych, dziecięcych rączek, a różnorodne elementy zestawów stymulują motorykę, zręczność oraz umiejętności językowe.

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Ruszaj na przejażdżkę z Dużym Autotransporterem!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Duży Autotransporter
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Duży Autotransporter
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).