Mamy plan na bałagan! Książka z okienkami. Bobaski i Miś.

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł

W magazynie
SKU
1081422
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Bałagan? Nikt go nie lubi! Mamy na niego plan. Każda zabawka ma swoje miejsce w dziecięcym pokoju. Dzieci nie lubią sprzątać, bo nie rozumieją, na czym ta czynność polega. Ta książeczka sprawi, że słowo porządek raz na zawsze zagości w ich słowniczkach.


"Mamy plan na bałagan! Książka z okienkami. Bobaski i Miś" - Bobaski i Miś będą wzorem dla maluchów. Pokażą im, jak dzielić obowiązki na mniej skomplikowane etapy przy tym świetnie się bawiąc!


Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu kolekcja książek, gier i zabaw bazuje na metodzie, która krok po kroku układa cały wieczór w szereg pozytywnych czynności. Zmienia je w rozwijającą zabawę i pozwala dzieciom nabrać prawidłowych nawyków związanych ze snem.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Trefliki – sympatyczne, uwielbiane przez dzieciaki postacie z animowanego serialu, w serii „Dobranoc, Trefliki na noc” małymi kroczkami prowadzą maluchy do świata snu. Pisząc o kroczkach, mamy na myśli poszczególne następujące płynnie po sobie etapy wieczornego rytuału zasypiania dziecka, dzięki którym może ono swobodnie przejść od dziennej, pełnej szaleństwa aktywności, przez wieczorne wyciszenie, relaks, odpoczynek od przeróżnych bodźców, aż do słodkiego snu.

Sprawdźcie sami!

 

 

 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Mamy plan na bałagan! Książka z okienkami. Bobaski i Miś.
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Mamy plan na bałagan! Książka z okienkami. Bobaski i Miś.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite