ZĘBY. TREFLIKI I DOBRE NAWYKI. RODZINA TREFLIKÓW

Cena
32,99 zł
W magazynie
SKU
1156785
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Małe zmiany, wielkie efekty!

W tej książce znajdziecie wskazówki dla dzieci i ich rodziców dotyczące higieny jamy ustnej oraz treści pomagające oswoić dziecko z wizytą w gabinecie dentystycznym.

Trefliki dowiadują się, że „zęby” myje się nawet noworodkom, a sami chętnie szczotkują mleczaki pod okiem Zębowych Strażników – rodziców, którzy towarzyszą im przy tej czynności, aż do momentu, gdy ręce dzieci będą na tyle sprawne, by starannie pisać. Trefiki dowiadują się też, skąd wzięła się nazwa „zęby mleczne” i dlaczego wypadają.

W serii znalazły się też nawyki, o których łatwo zapomnieć, ale nie warto, bo są ważne dla zdrowia zębów, m.in.: niewypłukiwanie ust po szczotkowaniu, wprowadzanie nici dentystycznej do codziennego rytuału oraz regularne wizyty u dentysty.

Książka konsultowana ze stomatolożką oraz psycholożką, pełna prostych stomatologicznych porad dla małych i nieco większych!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: ZĘBY. TREFLIKI I DOBRE NAWYKI. RODZINA TREFLIKÓW
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: ZĘBY. TREFLIKI I DOBRE NAWYKI. RODZINA TREFLIKÓW
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).