Idę lulu, to pa, pa! Wieczorny słownik malucha. Bobaski i miś. Dobranoc, Trefliki na noc.

Cena
37,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 37,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1119359
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Ta bardzo gruba książeczka ma ponad 100 stron, na których znajdują się proste i ładne obrazki - towarzyszą im wyrazy dźwiękonaśladowcze. Są one łatwe do powtórzenia i do zapamiętania przez pociechy. Dzięki temu dzieci z przyjemnością nauczą się nowych słów i znaczenia czynności, jakie się z nimi wiążą. To pozwoli im na wyrażanie swoich potrzeb oraz zrozumienie dorosłych, kiedy przychodzi czas np. na kąpiel czy posiłek. 
 
Lu-lu, chlap chlap, siusiu, ciii czy am-am to tylko niektóre z wyrazów dźwiękonaśladowczych zawartych w tej pozycji. Są one świetną pomocą dla maluchów w ćwiczeniu mowy. Gwarantują one też wspaniałą zabawę i dużo radości. Dlatego seria Dobranoc, Trefliki na noc jest tak popularna wśród dzieci.
 
"Idę lu-lu, to pa-pa! Wieczorny słownik malucha. Bobaski i miś" to kolejna okazja do fantastycznej edukacyjnej zabawy!
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Bardzo gruba książeczka, do nauki bardzo ważnych słów

Książeczka dla dzieci w wieku 1+, doskonała do ćwiczeń językowych i komunikacyjnych, rozwijająca aparat mowy. Ta logopedyczna pozycja, powstała we współpracy ze specjalistą w dziedzinie zaburzeń mowy.Nie ma nic lepszego, niż połączenie nauki i zabawy, a dzięki fenomenalnym ilustracjom i wyrazom dźwiękonaśladowczym, maluch z radością bawi się mową i dźwiękiem. 

Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Trefliki – sympatyczne, uwielbiane przez dzieciaki postacie z animowanego serialu, w serii „Dobranoc, Trefliki na noc” małymi kroczkami prowadzą maluchy do świata snu. Pisząc o kroczkach, mamy na myśli poszczególne następujące płynnie po sobie etapy wieczornego rytuału zasypiania dziecka, dzięki którym może ono swobodnie przejść od dziennej, pełnej szaleństwa aktywności, przez wieczorne wyciszenie, relaks, odpoczynek od przeróżnych bodźców, aż do słodkiego snu.

Sprawdźcie sami!

 

 

 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Idę lulu, to pa, pa! Wieczorny słownik malucha. Bobaski i miś. Dobranoc, Trefliki na noc.
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Idę lulu, to pa, pa! Wieczorny słownik malucha. Bobaski i miś. Dobranoc, Trefliki na noc.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite