Charlie i wielka szklana winda

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1081434
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Znacie Charliego? To ten chłopiec, który znalazł złoty bilet w czekoladzie Williego Wonki. Ta opowieść ma szczęśliwe zakończenie, ale chyba większość dzieci, które znają tę historię, jest ciekawe... jak wygląda teraz życie Charliego? Dowiecie się tego w tej książce!

Czas na powrót do fabryki czekolady!

Teraz Charlie jest właścicielem wielkiego magicznego zakładu produkującego czekoladę i ma tam zamieszkać z całą rodziną. Razem z panem Wonką wyruszą do fabryki tytułową Wielką Szklaną Windą. Jednak winda nie chce współpracować i wymyka się spod kontroli, pędząc w kosmos podobnie jak rakieta.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej? Przeczytajcie "Charlie i wielka szklana winda".

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Charlie i wielka szklana winda
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Charlie i wielka szklana winda
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite