Matylda

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł

W magazynie
SKU
1119264
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Matylda — zanim skończyła trzy lata, nauczyła się czytać. Dzięki książkom zwiedziła cały świat, siedząc w swoim pokoju. Potrafi liczyć do bardzo wielu. I podobnie jak jej nieokrzesani rodzice, wcale nie uważa, że jest wyjątkowa.  Dziewczynka, z którą każdy chciałby się zaprzyjaźnić. Właśnie rozpoczyna naukę w szkole imienia Dusimalca, w której wszechmocna, straszliwa dyrektorka od razu obiera ją sobie za cel.
 
Jak poradzi sobie z nią mała, wrażliwa, jednak nieustraszona dziewczynka? Czasem małe naprawdę znaczy wielkie!
 
„Matylda” to pozycja obowiązkowa z biblioteczki Roalda Dahla, autora bestsellerowej powieści „Charlie i fabryka czekolady”. Książka doczekała się filmowej, a co najlepsze musicalowej adaptacji z premierą 25 grudnia 2022 r. na Netflixie.

Ta sama historia i te same wydarzania ukazane w odmienny sposób dostarczają ciekawych wrażeń. Odkryj niepowtarzalny świat książkowej bohaterki, porównaj z filmem i zdecyduj… którą Matyldę wybierasz?

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Matylda
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Matylda
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).