Książka Czy ktoś tu je słodycze beze mnie?

Cena
39,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

W magazynie
SKU
1153283
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Ktoś tu zajada słodycze? Beze mnie?!

Nie tylko dorośli boją się, że coś ich omija. Ciekawe, co robi mama, kiedy jestem w przedszkolu? Może... je babeczki, jeżdżąc na kucyku pony? A babcia? Skacze na trampolinie? A tata? Może wspina się na drzewa, żując gumę balonową?

Nieeee...

Na pewno ciągle o mnie myślą i mają nadzieję, że dobrze się bawię. No i na pewno nigdy, przenigdy nie zjedliby słodyczy beze mnie. Prawda?

Książka "Czy ktoś tu je słodycze beze mnie?" w pefekcyjny sposób prezentuje świat dorosłych z dziecięcej perspektywy. Pozwala również dzieciom oswoić lęk przed pominięciem. Sprawdźcie. Świetna zabawa i salwy śmiechu gwarantowane!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Czy ktoś tu je słodycze beze mnie?

Jako rodzice bardzo często myślimy o tym, co robią dzieci pod naszą nieobecność. Czy dobrze się bawią, czy mają dobry humor, czy jedzą zdrowe rzeczy i oczywiście, czy za nami tęsknią.
Ciekawe, czy działa to też w drugą stronę? Myślicie, że maluchy w ferworze zabawy mają czas na to, by pomyśleć co robią rodzice? 
Ten zabawny picturebook w fenomenalny sposób przedstawia świat dorosłych z dziecięcej perspektywy. Pozwala również maluchom oswoić lęk przed pominięciem (syndrom FOMO).
Czegoś takiego, jeszcze nie widzieliście - świetna zabawa i salwy śmiechu gwarantowane!