Brick Trick Harry Potter - Sklep Ollivanderów

Cena
94,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 94,99 zł

W magazynie
SKU
1113330
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zbuduj Sklep Ollivanderów, wykorzystując do budowy naturalne cegły oraz prawdziwe drewno. To właśnie w tym sklepie uczniowie Hogwartu zaopatrywali się w różdżki. Użyj tekturowych elementów dekoracyjnych, dodaj prawdziwy mech i kamienie, aby nadać ulicy Pokątnej niepowtarzalny klimat! 

Możesz połączyć produkt z innymi zestawami i stworzyć magiczną alejkę. Oglądaj wystawy sklepowe i zajrzyj do wnętrz magicznych lokali. Zbuduj budowle z Harrego Pottera i umieść je na swojej półce. Zestaw zawiera aż 93% naturalnych składników!

 

Seria Brick Trick Harry Potter otrzymała tytuł Zabawki Roku 2021 - Nagroda Dzieci.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Brick Trick z serii Harry Potter: Sklep Ollivanderów

Z serią Brick Trick Harry Potter świat magii jest na wyciągnięcie ręki! Zbuduj Sklep Ollivanderów, wykorzystując do budowy naturalne cegły i prawdziwe drewno. To w Sklepie Ollivandera uczniowie Hogwartu zaopatrywali się w różdżki. Użyj tekturowych elementów dekoracyjnych, żeby nadać kamienicy z ulicy Pokątnej niepowtarzalny klimat! Co najważniejsze – możesz połączyć zestawy w magiczną alejkę! Oglądaj wystawy sklepowe oraz zaglądaj do wnętrz lokali na ulicy Pokątnej.

Odkryj magiczną serię Brick Trick Harry Potter

Brick Trick z serii Harry Potter to linia kreatywnych zabawek konstrukcyjnych, których głównym budulcem jest prawdziwa cegła! Twórz znane budowle od podstaw, korzystając z dołączonych planów z odrysowanym fundamentem. Wykorzystaj naturalne, wypalane w temperaturze 1000 stopni Celsjusza cegiełki i prawdziwe drewno. Użyj tekturowych elementów dekoracyjnych, aby złożyć dach czy okna. Na koniec dodaj, w zależności od zestawu, trawę, prawdziwy mech i kamienie, aby nadać niepowtarzalny klimat miniaturkom znanych z opowieści o Harrym Potterze budowli! Całą rodziną przenieście się do świata twórczej zabawy, aby murować, ciąć, kleić i dekorować.  Chcemy dbać o środowisko, dlatego zestaw składa się aż z 93% naturalnych materiałów.

Zawartość pudełka

- cegły

- klej

- naklejka z rozrysem fundamentów

- szczegółowa instrukcja budowy

- elementy dekoracyjne

- podstawka HDF

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne do wykonania konstrukcji.