Pora do żłobka

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł

W magazynie
SKU
1113085
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pierwszy dzień w żłobku to trudna sprawa – maluszki zostają w nowym miejscu. Bez mamy i taty. Trochę im smutno, trochę się boją, ale to normalne! Otwierając okienka, mogą poznać każdy kąt żłobka, jeszcze przed pierwszą wizytą! Co tam znajdą? Dywan pełen niespodzianek, mięciutkiego węża, którego trzeba wyprowadzić na spacer, i inne atrakcje! TAK! Żłobek to całkiem miłe miejsce, a wspólne powroty do domu też są super!
 
Pierwszy dzień w żłobku to trudne chwile i dla dziecka, i rodzica. Ważne, by maluchy czuły się wtedy bezpiecznie. Dzięki tej interaktywnej książce  z okienkami "Pora do żłobka" możecie zacząć bezpieczną i przyjemną adaptację już w domu!
 
Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pora do żłobka
Twoja ocena

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).