Nigdy nie dorastaj!

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1081436
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Dlatego podróż na dno oceanu, czy lewitujące przedmioty, albo niesamowite akcje ratunkowe zagrożonych gatunków zwierząt są możliwe. Gdy jesteś dzieckiem - nie ma rzeczy niemożliwych.

Gdy dorastamy, wszystko się zmienia! Dorosłym wiele rzeczy nie wypada, wiele jest nierealnych, niedozwolonych i w ogóle na nie! Czy gdy dorastamy to, zostają nam już tylko: poważna mina, nudna praca i warzywa?

Na szczęście jest na to sposób.

Dołącz do Charliego, Matyldy, Danny’ego czy Jamesa i po prostu… "Nigdy nie dorastaj!"

Autor znanej i lubianej opowieści „Charlie i fabryka czekolady” stworzył świat pełen ciekawski, niepokornych i odważnych dzieci. Poznaj je i już nigdy nie dorastaj!


Roald Dahl inspiruje, jak dorosną tak, aby na zawsze pozostać dzieckiem!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Nigdy nie dorastaj!
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Nigdy nie dorastaj!
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite