O!Klocki Wesołe Miasteczko

Cena
99,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

W magazynie
SKU
1067750
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Edukacyjny zestaw 50 kolorowych klocków tematycznych z matą puzzlową, stworzony we współpracy z psychologiem, z myślą o potrzebach najmłodszych.

Zbuduj wesołe miasteczko: koło widokowe, karuzelę, kasę, sklepik. W zestawie znajdziecie: 5 figurek postaci oraz ciuchcię z wagonikami połączonymi magnesem. Kolejnym elementem zestawu jest mata puzzlowa o wymiarach 43x60 cm, która została zaprojektowana tak, by dziecko bawiąc się, rozwijało umiejętności manipulacyjne rąk.

Drewniane klocki wspierają rozwój kreatywności, a figurki zachęcają do odgrywania ról. 

Połącz zestaw z innymi zestawami z serii O!Klocki: MIASTO, FARMA i ZOO! Maty stworzą spójną grafikę.

Stwórz świat według własnej koncepcji.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki Wesołe Miasteczko
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki Wesołe Miasteczko
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).