-25% z kodem KIDS

Targeto

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

Brak w magazynie
SKU
984141
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

W grze zręcznościowej Targeto gracze starają się trafić pionkami do kubeczków za pomocą swojej katapulty. Przygotowanie każdej rozgrywki zależy od wariantu, który wybiorą gracze spośród 5 różnych propozycji zabawy zawartych w instrukcji.

Zobacz więcej szczegółów ›
 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511019001
 • Kod produktu: 01900
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.680000
5900511019001

Zobacz, jak grać w Targeto

Zasady gry zręcznościowej Targeto są niezwykle proste!

Połóżcie denko pudełka na płaskiej i stabilnej powierzchni. Umieśćcie w środku wkładkę z otworami, a następnie włóżcie do nich kolorowe kubeczki. Wybierzcie katapultę oraz zestaw pionków w swoim ulubionym kolorze i wybierzcie jeden z pięciu dostępnych wariantów gry. Zamontujcie pionki na swoich katapultach i wystrzelcie je tak, aby wpadły do odpowiednich kubeczków (zgodnie z wybranym rodzajem rozgrywki). 

Pamiętajcie, w grze liczy się precyzja, zręczność i świetna celność. Kto z Was pierwszy krzyknie "TARGETO"!?

Gra zręcznościowa Targeto

Targeto jest idealną zabawą dla wszystkich fanów gier zręcznościowych, zarówno dla dzieci, jak i nieco starszych graczy. Pamiętajcie, że gra przeznaczona jest dla osób powyżej 5. roku życia.

W rozgrywce jednocześnie może uczestniczyć od 2 do 4 graczy, którzy podejmą się próby swojej zręczności i celności. Średni czas rozgrywki każdego z pięciu dostępnych wariantów to około 10 - 20 minut. 

Gralnia Trefla

Targeto

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

5 różnych rozgrywek w jednej grze? Tak! Sprawdź, która jest najciekawsza! W tym odcinku przedstawiamy dynamiczną i emocjonującą grę zręcznościową Targeto. To świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Kto pierwszy krzyknie Targeto?

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Targeto
4.9

98 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Targeto
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).