Siku World Remiza strażacka

Cena
299,99 zł
W magazynie
SKU
995153
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

998 ktoś wybrał numer alarmowy. Pali się! Straż pożarna jest natychmiast gotowa! Wóz strażacki jest już w drodze do pożaru!
Remiza strażacka z serii Siku World to dwukondygnacyjny budynek, który można złożyć dowolnie lub zgodnie z instrukcją. W ten sposób nie ogranicza się kreatywności dziecka, a rozwijane są jego zdolności motoryczne i poznawcze. Zestaw posiada moduł Light & Sound z migającymi diodami LED wydający dźwięki, dzięki czemu pokój dziecięcy stanie się prawdziwą remizą!


Wyposażenie straży pożarnej jest bardzo szczegółowo odwzorowane – hydrant z wężem i sikawką, drzwi rolowane, rękaw ewakuacyjny, a nawet lądowisko dla helikopterów – to obietnica świetnej zabawy! Zestaw zawiera również samochód strażacki i helikopter.

Zestaw ten jest kompatybilny z innymi z serii Siku World, co sprawia, że można je łączyć.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Siku World Remiza strażacka
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Siku World Remiza strażacka
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).