Fabryka chemicznych eksperymentów

Cena
59,99 zł
W magazynie
SKU
877009
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Fabryka chemicznych eksperymentów od Science4you to praktyczne utrwalenie wiedzy szkolnej! Nauka chemii poprzez śmieszne eksperymenty? Z naszym zestawem to możliwe! Dowiedz się jak zrobić zabawną eksplozję koloru poznając barwy pierwszo, drugo i trzeciorzędowe. Jak wyprodukować piękną kolumnę pianową i w prosty sposób stworzyć stalaktyty i stalagmity. Zaskocz swoich bliskich wysyłając im kolorowe tajne wiadomości. Dowiedz się czym jest napięcie powierzchniowe, co to jest osmoza i odczyn pH substancji.

Zobacz więcej szczegółów ›
 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511611021
 • Kod produktu: 61102
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 3,487
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.457000
5900511611021

Zestawy naukowe Science 4 You

Seria Science4You od firmy Trefl oferuje dzieciom możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi Science 4 You, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

WIĘCEJ O SERII

Science4you

Fabryka chemicznych eksperymentów

Zostań prawdziwym naukowcem! Ekscytujące eksperymenty, pomogą zrozumieć, na czym polegają zjawiska fizyczne, chemiczne czy biologiczne. Zmiany barwy, różne struktury, konsystencje – to zabawa gwarantowana. 

Science4You to seria zestawów naukowych dla dzieci. Eksperymenty z rozmaitych dziedzin zachęcają do nauki w nieszablonowy sposób. Stanowią nieocenioną pomoc w nauce nowych zagadnień i rozwijają wyobraźnię.

Odkryj pasję do nauki z zestawem edukacyjnym z serii Science4You od marki Trefl. Fabryka chemicznych eksperymentów to aż 25 niesamowitych eksperymentów do przeprowadzenia! Dla dzieci od 8 roku życia.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Fabryka chemicznych eksperymentów
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Fabryka chemicznych eksperymentów
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).