Bestseller Bestseller

Pracownia Świeczek

Cena
34,99 zł
W magazynie
SKU
877043
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Z Pracownią Świeczek od Science4you wyprodukujesz pachnące świeczki w kształcie gwiazdy lub róży albo zmienisz stare kredki w kolorowe świeczki! Poznaj historię świecy i jej składniki, aby móc stworzyć urodzinową świeczkę dla przyjaciela. Świeca z kostkami lodu z pewnością będzie oryginalną dekoracją w Twoim domu.

Zobacz więcej szczegółów ›
 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511611151
 • Kod produktu: 61115
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 1,59
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.200000
5900511611151

Zestawy naukowe Science 4 You

Seria Science4You od firmy Trefl oferuje dzieciom możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi Science 4 You, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

WIĘCEJ O SERII

Science4you

Pracownia świeczek

Science4You to seria zestawów kreatywnych dla dzieci. Zestawy mają różne poziomy trudności. Eksperymenty z rozmaitych dziedzin zachęcają do nauki i kreatywności w nieszablonowy sposób. Stanowią nieocenioną pomoc w nauce nowych zagadnień i rozwijają wyobraźnię.

Odkryj swoją kreatywność z zestawem Pracownia Świeczek z serii Science4You od marki Trefl. Pracownia świeczek to aż 8 niesamowitych eksperymentów do przeprowadzenia!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pracownia Świeczek
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Pracownia Świeczek
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).