Zabawki Polecamy

VTech - Roztańczone Biedroneczki

Cena
159,99 zł
W magazynie
SKU
418720
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Roztańczone Biedroneczki marki VTech to edukacyjna zabawka elektroniczna, która zapozna dziecko z pierwszymi cyframi, nazwami kształtów i przedmiotów. Zamocowany przy zabawce sznurek do ciągnięcia pozwoli zabrać biedroneczki wszędzie tam, gdzie ma ochotę powędrować mały obieżyświat. 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Roztańczone Biedroneczki

Zabawka z serii VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe produkty, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów.

Roztańczone Biedroneczki to zabawka, która zapozna dzieci z pierwszymi cyframi, nazwami kształtów i przedmiotów. Za pomocą sznureczka do ciągnięcia, maluchy zabiorą biedroneczkę wszędzie tam gdzie chcą!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: VTech - Roztańczone Biedroneczki
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: VTech - Roztańczone Biedroneczki
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).