Uwaga, spoiler!

Cena
59,99 zł
W magazynie
SKU
940972
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

W grze towarzyskiej Uwaga, spoiler! zadaniem graczy będzie umiejętne naprowadzenie drużyny na wskazany na karcie film lub serial. Każdy z tytułów zaopatrzony jest listą spoilerów, których nie można użyć w trakcie rozgrywki. Jeśli zdarzy Ci się wypowiedzieć zakazany spoiler, stracisz punkty. Musisz się wykazać kreatywnością i umiejętnie przybliżyć dany tytuł, aby Twoja drużyna go odgadła i zdobyła jak najwięcej punktów. Macie na to tylko 60 sekund! Tyko bez spoilerów, proszę!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511018301
 • Kod produktu: 01830
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 5,32
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.565000
5900511018301

Gralnia Trefla

Uwaga, spoiler!

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę dla całej rodziny – Uwaga, spoiler! To ciekawa gra, w której liczy się wiedza i kreatywność. Naprowadź drużynę na wskazany na karcie film lub serial, ale uważaj na spoilery!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Uwaga, spoiler!
4.8

96 opinii

Napisz opinię o produkcie: Uwaga, spoiler!
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).