O!Klocki farma

Cena
109,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1060592
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Edukacyjny zestaw 64 kolorowych klocków tematycznych z matą puzzlową, stworzony we współpracy z psychologiem, z myślą o potrzebach najmłodszych. Z kolorowych klocków zbuduj farmę: dom, kurnik, oborę, zagrodę dla zwierząt. W zestawie znajdziecie: 2 figurki postaci, 3 figurki zwierząt oraz 3 pieczątki ze śladami zwierząt. Drewniane klocki wspierają rozwój kreatywności, a figurki zachęcają do odgrywania ról. Kolejnym elementem zestawu jest mata puzzlowa o wymiarach 43x60 cm, która została zaprojektowana tak, by dziecko bawiąc się rozwijało umiejętności manipulacyjne rąk. Połącz zestaw z innymi zestawami z serii O!Klocki: MIASTO, ZOO i WESOŁE MIASTECZKO! Maty stworzą spójną grafikę. Stwórz świat według własnej koncepcji!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

O! Klocki Farma - zbuduj całą farmę!

Edukacyjny zestaw 64 klocków w różnych kształtach i kolorach został wykonany z jasnego, wysokiej jakości naturalnego drewna. Seria zabawek drewnianych jest przedstawiona we współczesnym wydaniu.  Klocki sprawiają dużo radości najmłodszym, a rodziców przenoszą do sentymantalnych czasów młodości. O!Klocki Farma to idealny zestaw dla dzieci od 2 roku życia.

Nauka i zabawa!

Drewniane klocki O!Klocki Farma rozwijają kreatywność, a proces układania wspomaga rozwój motoryki małej u dziecka. Co więcej, figurki zachęcają do zabawy w odgrywanie ról. O!Klocki możesz łączyć z innymi zestawami z serii: ZOO, Miasto czy Wesołe Miasteczko. Połączone maty utworzą spójną grafikę. Twórz własny świat i baw się drewnianymi klockami od Trefl!

Zawartość opakowania

- 3 figurki zwierząt

- 3 pieczątki ze śladami zwierząt

- różne kształty klocków

- 2 figurki postaci

- 64 elementy

- 35 puzzli tworzących matę 43x60 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki farma
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. O!Klocki farma
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).