Nakładanka Klown

Cena
40,99 zł
W magazynie
SKU
897969
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Nakładanka Klown od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 1 roku życia.

Odkryj kolorowy świat z wesołym Klownem!

Zestaw składa się z 6 elementów – kolorowych kółek różnej wielkości, drewnianego patyka, na który nakłada się kółka, oraz odczepianej głowy ludzika. Zabawa polega na wkładaniu kółek na drążek w odpowiedniej kolejności. Nakładanka uczy logicznego myślenia, wspiera koordynację ręka-oko, a także idealnie nadaje się do nauki kolorów. Produkt wykonany z wysokiej jakości, naturalnego drewna.

Wymiary produktu: 9x9x18cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Nakładanka Klown
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Nakładanka Klown
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).