Kim jest Janusz?

Cena
129,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł

W magazynie
SKU
1161231
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Kim jest Janusz? to gra towarzyska, w której rzeczywistych rozmiarów Janusz będzie Twoim najlepszym kumplem!
 
Janusz to świetny i zrelaksowany gość, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Mimo, że czasem bywa lekko nieporadny, zawsze wychodzi cało z każdej opresji!
 
Twoim zadaniem w grze jest przedstawienie, wspólnie z Januszem, jak największej ilości haseł w czasie 45 sekund. Wcielicie się w role bohaterów filmów, sportowców czy przedstawicieli różnych profesji. Pozostali gracze muszą najszybszybciej odgadnięć to, co pokazujecie.
 
Gracz (lub drużyna) z największą liczbą punktów po 4. rundzie wygrywa rozgrywkę! 
 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511023787
 • Kod produktu: 02378
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.625000
5900511023787

Kim jest Janusz?

"Kim jest Janusz?" to rewelacyjna gra towarzyska, w której rzeczywistych rozmiarów Janusz będzie Waszym najlepszym kumplem! Waszym zadaniem będzie przedstawienie wspólnie z Januszem jak największej liczby haseł w czasie 45 sekund. W rozgrywce będziecie mieli okazję wcielić się między innymi w sportowców, bohaterów znanych filmów i przedstawicieli różnorakich profesji. Zadaniem pozostałych graczy będzie jak najszybsze odgadnięcie tego, co pokazujecie. Gracz bądź drużyna z największą liczbą punktów po 4 rundzie wygrywa grę! A Janusz? Janusz jest zawsze zwycięzcą!
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kim jest Janusz?
Twoja ocena

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).