Geomag Mechanics

Przeszukaj katalog

Geomag Mechanics

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 9 produktów

na stronę

Znaleziono 9 produktów

na stronę

Klocki magnetyczne Geomag Mechanics

Zestawy Geomag z serii Mechanics to wysokiej jakości konstrukcyjne klocki magnetyczne, które zapewniają długie godziny kreatywnej rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Komplety Mechanics to rodzaje platform, które charakteryzują się bardzo atrakcyjną dla oka estetyką, a prym wiodą w nich przede wszystkim siły magnetyzmu oraz różnorodne konstrukcje mechaniczne. Jeśli zapytacie wprost, dlaczego warto uwielbiać akurat klocki magnetyczne od Geomag, to odpowiemy krótko i precyzyjnie, że za fakt, iż świetnie stymulują pomysłowość, wspierają kreatywność i dbają o rozwój intelektu użytkowników. Zabawa magnetycznymi konstrukcjami przyczynia się efektywnie do rozwoju wyobraźni przestrzennej i umiejętności manualnych, co jest szczególnie istotne w przypadku najmłodszych konstruktorów. Warto zaznaczyć, że produkty Geomag z tej serii wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju i dbają o nasze środowisko, gdyż w 73% powstają z tworzyw sztucznych pochodzących z recyclingu. Zachęcamy Was do zapoznania się z mocnymi stronami i siłą Geomag Mechanics!  

Geomag Mechanics - kreatywna pomoc w rozwoju intelektu

W zestawach od Geomag znajdziecie mnóstwo magnetycznych części w formie patyczków i metalowych kuleczek, a także dodatkowe elementy mechaniczne, które umożliwią Wam zabawę w oparciu o wiele ciekawych scenariuszy. Warto podkreślić, że niektóre elementy konstrukcyjne są ruchome i mogą się obracać, dzięki czemu wywołują reakcje łańcuchowe jako rezultat magnetycznego przyciągania i odpychania. Zestawy magnetyczne Geomag to ekscytujące zabawki, które dodatkowo możecie ze sobą w łatwy sposób łączyć, uzyskując jeszcze więcej frajdy z kreowania i układania niepowtarzalnych konstrukcji. Możecie na przykład pokusić się o połączenie elementów z zestawów Mechanics Gravity RE Race Track i Mechanics Gravity RE Loops & Turns - pierwszy z kompletów zawiera 67 elementów, a drugi składa się aż ze 130 różnorodnych części magnetycznych. Łącząc ze sobą odmienne zestawy z serii, uzyskacie efekt synergii i pozytywnie wpłyniecie na rozwój Waszej kreatywności, a przy tym zadbacie także o swoje manualne zdolności. A co najciekawsze, dzięki tym klockom niepostrzeżenie wkroczycie do fascynującego świata nauk fizycznych, który mamy nadzieję, skutecznie pochłonie Was na długie, długie godziny!

Geomag - konstrukcyjne klocki z magnetyczną aurą

Zachęcamy Was do wspólnego, zespołowego tworzenia niepowtarzalnych platform i podejmowania prób kreowania coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji. Zbierzcie wokół zestawów Geomag rodzinną ekipę konstruktorów i puśćcie wodze fantazji! Jako interesujące wyzwanie polecamy Wam atrakcyjny zestaw Mechanics Gravity RE Combo Starter! Założymy się, że trudno będzie Wam się oprzeć jego sile przyciągania, bo to aż 153 magnetyczne elementy, które niewątpliwie wzbudzą zachwyt wśród konstruktorów hobbystów, a do tego pomogą Wam rozwijać umiejętność współpracy w zespole. Wasza drużyna może liczyć na długie godziny świetnej zabawy - spróbujcie zrealizować kilka kombinacji klockowych projektów, a przekonacie się na własnej skórze, że Geomag potrafi skutecznie przykuć uwagę swoich użytkowników, niezależnie od ich wieku.

Klocki magnetyczne, w których drzemie siła!

Linia klocków Mechanics została stworzona przede wszystkim z myślą o osobach, które z wrodzonej ciekawości pragną poznawać zjawiska naukowe oraz odkrywać tajniki konstruowania różnorodnych modeli maszyn oraz dźwigni. Przekonajcie się, ile magicznej siły drzemie choćby w fantastycznym zestawie Mechanics Motion RE 3Magnetic Gears liczącym aż 160 klocków magnetycznych, które przy odrobinie konstruktorskiej fantazji można napędzać, obracać i przesuwać. Wszystkie części składowe tego kompletu charakteryzują się znaczną wytrzymałością oraz dużą mocą przyciągania, co pozytywnie wpływa na fakt, że tworzone platformy są bardzo stabilne - bez obaw możecie poddawać je różnym próbom i konstruktorskim testom. A kiedy już opanujecie do perfekcji sztukę konstruowania platform, spróbujcie zmierzyć się z prawdziwym gigantem - zestaw Mechanics Gravity RE Elev Circuit, w skład którego wchodzi 207 klocków magnetycznych, pozwoli zrozumieć fizyczne zasady magnetyzmu i grawitacji oraz zdradzi Wam fundamentalne prawa mechaniki. Koniecznie wypróbujcie nowe zabawki magnetyczne marki Geomag - ryzykujecie tylko tyle, że mocno wciągną Was do zabawy i będziecie pod wrażeniem jakości ich wykonania!

 

Klocki magnetyczne Geomag Mechanics