Mechanics Gravity RE Race Track 67 - klocki magnetyczne

Cena
89,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł

W magazynie
SKU
1070038
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magnetyczne klocki konstrukcyjne
Wykorzystaj siły grawitacyjne i magnetyzmu, aby wywołać ruch!
Zestawy Mechanics Gravity są wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Połącz magnetyczne patyczki i metalowe kulki w dowolny sposób, tworząc niezliczone kompozycje. Linia Mechanics została stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą odkrywać tajemnice konstruowania modeli maszyn i dźwigni, które można napędzać, obracać i przesuwać. Elementy magnetyczne charakteryzują się wytrzymałością, mają dużą moc przyciągania, co sprawia, że tworzone konstrukcje są stabilne. Klocki magnetyczne pobudzają kreatywność, rozwijają zdolności manualne i wprowadzają w świat fizyki małych i dużych konstruktorów, dostarczając przy tym mnóstwo zabawy!


- Odkryj fizyczne zasady magnetyzmu i grawitacji.
- Wypróbuj mechanizm napędzany siłami grawitacji.
- Naucz się podstaw mechaniki.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Buduj nieskończone konstrukcje!

Geomag Mechanics - Race Track

Stwórz tor wyścigowy i wywołaj ruch łącząc siły grawitacji z siłami magnetycznymi!
1. Załaduj kulkę i rozpocznij grę.
2. Działo magnetyczne wyrzuci kulkę dookoła toru.
3. Przeładuj działo, żeby kontynuować grę!
Buduj Geomag Mechanics na różne sposoby i baw się bez końca!

Geomag Mechanics Gravity

Geomag Mechanics to seria, która łączy świat konstrukcji mechanicznych z siłą magnetyzmu. Zabawki stymulują kreatywność oraz pomysłowość. Zestawy można łatwo ze sobą łączyć, dzięki temu tor będzie rozbudowany o kolejne magnetyczne wyrzutnie, silniki grawitacyjne i windy! To wszystko sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i zwiększa się jej poziom trudności. 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Mechanics Gravity RE Race Track 67 - klocki magnetyczne
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Mechanics Gravity RE Race Track 67 - klocki magnetyczne
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite