Glow - klocki magnetyczne 64 el.

Cena
149,99 zł
W magazynie
SKU
1070190
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magnetyczne klocki konstrukcyjne Geomag Glow

Twórz niezliczone konstrukcje z klockami Geomag! Klocki magnetyczne Geomag to wyjątkowy produkt, dzięki któremu najmłodsi mogą stać się kreatywnymi konstruktorami. Tworzenie budowli z klocków pobudza dziecięcą wyobraźnię i rozwija kreatywność. W zestawie znajdziemy dwa rodzaje klocków – magnetyczne patyczki i metalowe kulki, które można łączyć dowolnie, dzięki czemu każda budowla może być wyjątkowa. Ćwiczenie koncentracji i rozwój zdolności manualnych to korzyści jakie zabawa klockami magnetycznymi może przynieść małemu konstruktorowi.

Geometria nigdy nie była bardziej neonowa! Geomag Glow to nowy wymiar zabawy! Magnetyczne klocki, które dodatkowo świecą w ciemności.  Klocki konstrukcyjne Geomag pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności manualne oraz myślenie przestrzenne. Łącz, twórz, buduj konstrukcje świecące w ciemności, rodem z filmów Science Fiction! Dodatkowo mieszaj i łącz zestawy z różnych serii, aby stworzyć unikalne konstrukcje. Pobudź wyobraźnię i twórz z Geomag Glow zarówno w świetle jak i w ciemności!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 0871772003366
 • Kod produktu: G336
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.753000
0871772003366

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Glow - klocki magnetyczne 64 el.
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Glow - klocki magnetyczne 64 el.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).