Pracownia Kryształków

Cena
34,99 zł
Brak w magazynie
SKU
877035
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pracownia kryształków to zestaw naukowy dla dzieci od Science4you, z którym wcielisz się w rolę naukowca i stworzysz kryształy ałunu potasu! Dowiedz się, jak zrobić krystaliczną gwiazdę, krystaliczne jajka oraz prześliczny naszyjnik z kryształów!

Zobacz więcej szczegółów ›
 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511611137
 • Kod produktu: 61113
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 2,19
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.330000
5900511611137

Zestawy naukowe Science 4 You

Seria Science4You od firmy Trefl oferuje dzieciom możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi Science 4 You, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

WIĘCEJ O SERII

Science4you

Pracownia Kryształów

Zostań prawdziwym naukowcem! Ekscytujące eksperymenty, pomogą zrozumieć, na czym polegają zjawiska fizyczne, chemiczne czy biologiczne. Zmiany barwy, różne struktury, konsystencje – to zabawa gwarantowana. 

Science4You to seria zestawów naukowych dla dzieci w wieku szkolnym. Zestawy mają różne poziomy trudności. Eksperymenty z rozmaitych dziedzin zachęcają do nauki w nieszablonowy sposób. Stanowią nieocenioną pomoc w nauce nowych zagadnień i rozwijają wyobraźnię.

Odkryj pasję do nauki z zestawem edukacyjnym z serii Science4You od marki Trefl. Pracownia kryształów to  5 niesamowitych eksperymentów do przeprowadzenia! 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pracownia Kryształków
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Pracownia Kryształków
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).